#مهسا_امینی

فیلمبرداری The Flash چه زمانی آغاز خواهد شد؟

این فیلم سینمایی سال ۲۰۲۲ روی پره‌ی نقره‌ای می‌رود

فیلمبرداری The Flash

به لطف اطلاعاتی که چندی پیش روی خروجی وب سایت Backstage قرار گرفت، حالا می‌دانیم فیلمبرداری The Flash چه زمانی و در کجا شروع خواهد شد.

ازرا میلر با فیلم سینمایی Batman v Superman: Dawn of Justice محصول سال ۲۰۱۶ میلادی به دنیای سینمایی دی‌سی اضافه شد تا نقش بری آلن را جلوی دوربین ایفا کند. این بازیگر آمریکایی پس از حضوری کوتاه در Dawn of Justice، در Justice League حاضر شد و نقش نسبتا مهمی را در جریان داستان ایفا کرد. میلر قرار بود مدت کوتاهی پس از دومین همکاری‌اش با وارنر و دی‌سی فیلمز در فیلم اختصاصی فلش جلوی دوربین برود اما شرایط مطابق پیش نرفت تا این پروژه با مشکلاتی از جمله اختلاف نظر سازندگان دست و پنجه نرم کند. این مشکلات نه تنها باعث جدایی کارگردانان مختلف شد، بلکه اکران این فیلم مورد انتظار را چند بار عقب انداخت.

پروژه‌ی The Flash طی دو سال گذشته پیشرفت بسیار زیادی داشته است. در این مدت، اندی موسکیتی (Andy Muschietti) به عنوان جایگزین جان فرانسیس دیلی (John Francis Daley) و جاناتان گلداستاین (Jonathan Goldstein) انتخاب شد تا به جای آن دو روی صندلی کارگردانی بنشیند. کریستینا هادسون (Christina Hodson) هم وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه را بر عهده گرفت. او نام‌های Bumblebee و Harley Quinn: Birds of Prey را در پرونده‌ی کاری خود دارد. در ضمن، اطلاعاتی از داستان به اشتراک گذاشته شده است. بر این اساس، فیلمنامه اقتباسی از کمیک بوک‌های Flashpoint بوده و شامل سفر بری آلن به گذشته می‌شود تا جان مادر خود را نجات دهد.

به لطف اطلاعاتی که چندی پیش در وب سایت Backstage قرار گرفت، زمان و مکان فیلمبرداری The Flash مشخص شده است. بر این اساس، سازندگان قصد دارند به بریتانیا رفته و صحنه‌های مورد نیاز را در استودیوی لیوزدن ضبط کنند؛ استودیویی که به وارنر تعلق دارد. برخلاف گزارش‌های غیررسمی‌ای که در گذشته منتشر شده بودند، فاز تولید در تاریخ نامشخصی از ماه آوریل (۱۲ فروردین الی ۱۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۰) آغاز خواهد شد. از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه داشته و واکیسناسیون هم به صورت گسترده آغاز نشده است، احتمال هر گونه تغییری در برنامه‌ریزی‌ها وجود دارد.

در حال حاضر، هیجان بسیار زیادی پیرامون The Flash وجود دارد؛ زیرا در جریان این فیلم سینمایی شاهد حضور نسخه‌های مایکل کیتون (Michael Keaton) و بن افلک (Ben Affleck) بتمن خواهیم بود. این اتفاق ظاهرا نتیجه‌ی تلاش بری آلن برای تغییر گذشته و نجات مادرش است. در ضمن، قرارداد افلک تنها به همین فیلم خلاصه می‌شود اما اینطور که به نظر می‌رسد، کیتون حضور پررنگی در فیلم‌های دی‌سی خواهد شد. طبق گزارش‌های غیررسمی، او قرار است نقش مربی را برای شخصیت‌های مختلف ایفا کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا