بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash حضور خواهد داشت؟

کار گرنت گاستین با فلش تمام نشده است

بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash

این طور که به نظر می‌رسد گرنت گاستین (Grant Gustin) بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash حضور خواهد داشت، زیرا در بخشی از بازاریابی این اثر ظاهر شده است.

حدود یک دهه از اولین حضور گرنت گاستین در سریال Flash، محصول شبکه سی‌دبلیو (CW) به عنوان بری آلن (Barry Allen) / فلش می‌گذرد و از آن زمان این بازیگر عهده‌دار این نقش در دنیای تلویزیونی بوده است. با این حال این مسیر هیجان‌انگیز و فوق‌العاده با اتمام فصل نهم و آخر Flash به پایان خواهد رسید.

اکنون، بازهم گمانه‌زنی‌هایی در مورد حضور احتمالی گرنت گاستین به عنوان فلش در فیلم مورد انتظار The Flash که ازرا میلر (Ezra Miller) عهده‌دار نقش این ابرقهرمان در آن است، شکل گرفته و شاید بالاخره گرنت گاستین در دنیای سینما نیز نقش فلش را بازی کند. البته هنوز اطلاعات خاصی در این رابطه نداریم و نمی‌دانیم بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash نقش پررنگی خواهد داشت یا خیر.

هنگامی که هنوز ازرا میلر برای بازی در نقش فلش در دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) استخدام نشده بود، بسیاری از طرفداران می‌خواستند که گرنت گاستین فلش دنیای سینما باشد. اکنون که قرار است شاهد ریبوت دنیای دی سی (DCU) باشیم، باز هم طرفداران تقاضا دارند که بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash حضور پیدا کند و سپس رسما فلش این مجموعه شود، زیرا احتمالا ازرا میلر از این نقش کنار گذاشته شود.

اکنون یک کتاب تصویری همراه رسمی قرار است از این اثر عرضه شود که تصویر آن در انجمن ردیت (Reddit) منتشر شده و همین باعث شکل‌گیری حدس و گمان‌هایی درباره حضور بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash شده است. شما می‌توانید در زیر این تصویر منتشر شده را مشاهده کنید:

بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash

همان طور که در سمت راست این تصویر دیده می‌شود، فلش دنیای اروورس (Arrowverse) یعنی گرنت گاستین در این عکس در کنار تعدادی دیگر از نسخه‌های فلش مثل خود ازرا میلر حضور دارد و این به احتمال زیاد به معنای حضور بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash است.

بازیگر سریال فلش در فیلم The Flash

این کتاب تصویری مجموعه‌ای جامع از تصاویر خیره‌کننده و داستان‌ها و مصاحبه‌هایی از پشت صحنه را شامل می‌شود و اطلاعات زیادی از خود فیلم و شخصیت فلش دارد.

البته باید گفت که هنوز حضور گرنت گاستین در فیلم The Flash یک حدس و گمان است و هیچ چیزی به صورت رسمی و صد درصد تائید نشده است، بنابراین همچنان باید منتظر اعلام رسمی این خبر از سوی سازندگان و شرکت برادران وارنر (Warner Bros) باشیم.

البته اگر که این خبر واقعی باشد، اما ملاقات فلش گرنت گاستین و ازرا میلر پیش از این و در شبکه سی‌دبلیو رقم خورده بود، زیرا که ازرا میلر در رویداد Crisis on Infinite Earth دنیای اروورس حضور کوتاهی داشت و گرنت گاستین برخورد داشت.

طبق گزارش‌ها و شایعاتی که قبلا منتشر شده بود، گرنت گاستین قبلا در پشت صحنه تولید فیلم The Flash حضور داشته و همچنین صحنه‌هایی را برای این اثر مورد انتظار فیلمبرداری کرده است. اما احتمالا او حضوری کوتاه در فیلم داشته باشد و حتی شاید هم صحنه‌های مربوط به او از نسخه نهایی فیلم حذف شوند، درست مثل سوپرمن (Superman) با بازی هنری کویل (Henry Cavill) که صحنه‌هایی با حضور او نیز فیلمبرداری شد، اما به نظر می‌رسد که نهایتا تیم تولید تصمیم به حذف صحنه‌های مربوط به او گرفتند.

فیلم The Flash برای اکران در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر جهان برنامه‌ریزی شده است، با این حال پیش از این تاریخ در ۲۶ آوریل ۲۰۲۳ (۶ اردیبهشت ۱۴۰۲) در جریان رویداد سینماکان (CinemaCon) نیز این فیلم به نمایش درخواهد آمد، بنابراین احتمالا در این تاریخ اطلاعات بیشتری از این اثر به دست بیاوریم و پاسخ تعدادی از سوالاتی که داریم را پیدا کنیم.

4.2 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا