رونمایی از یک گروه تروریستی در کلیپ پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier

روند فیلمبرداری در جمهوری چک به پایان رسیده است

کلیپ پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier

کلیپ پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier که ساعاتی قبل توسط اکانت اینستاگرامی fandimefilmu منتشر شد، یک گروه تروریستی جدید را نشان می‌دهد.

The Falcon and the Winter Soldier، یکی از پروژه‌های مورد انتظار در میان طرفداران آثار ابرقهرمانی است که تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرار گرفت. دست‌اندرکاران و بازیگران پس از ضبط صحنه‌های مربوط به شهر آتلانتا، به جمهوری چک سفر کردند. با گذشت مدت کوتاهی از آغاز فیلمبرداری، کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و عوامل هم پروژه را رها کرده و به آتلانتا بازگشتند. با گذشت چند ماه از آغاز همه‌گیری، سرانجام شرایط در جمهوری چک بهبود یافت و استودیوی مارول به شرط پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی اجازه‌ی از سر گیری فیلمبرداری را دریافت کرد. تیم تولید سرانجام اوایل ماه جاری میلادی به این کشور رفت تا صحنه‌های باقی مانده را ضبط کند.

یکی از اکانت‌های اینستاگرام که با نام fandimefilmu فعالیت دارد، ساعاتی قبل کلیپ پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier را به اشتراک گذاشت. این ویدیو بسیار کوتاه بوده و گروهی از نیروهای نظامی را نشان می‌دهد که لباس‌های خاکستری رنگ به تن کرده و مشغول نگهبانی از یک دروازه هستند. در بخش‌های پایانی کلیپ هم شاهد عوض شدن پست سربازها هستیم. اگرچه ویدیو اطلاعاتی را درباره‌ی هویت سازمانشان در اختیار مخاطب قرار نمی‌دهد اما به نظر می‌رسد سربازها به یک سازمان تروریستی مربوط باشند. محتمل‌ترین گزینه، هایدرا است که گمان می‌رفت با اتمام جنگ جهانی دوم منحل شده اما در جریان Captain America: The Winter Soldier مشخص شد همچنان فعالیت دارد. برای مشاهده کلیپ می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

تقریبا همزمان با انتشار کلیپ پشت صحنه‌ی The Falcon and the Winter Soldier، وب سایت Fandime Filmu با انتشار یک گزارش اختصاصی مدعی شد روند فیلمبرداری سریال در جمهوری چک زودتر از موعد مقرر تمام شده است. طبق ادعای نویسنده، برنامه‌ریزی‌ها از اتمام روند ضبط صحنه‌ها در روز جمعه خبر می‌دادند اما تیم تولید موفق شد فیلمبرداری را در مدت زمان کوتاه‌تری انجام بدهد. توجه داشته باشید، اتمام فیلمبرداری در جمهوری چک به معنای پایان فاز تولید نیست و دست‌اندرکاران برای ضبط صحنه‌های باقی مانده باید به کشورهای مختلف از جمله لهستان، سوئد و لتونی سفر کنند.

آنتونی مکی (Anthony Mackie) که نقش سم ویلسون را در سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان ایفا می‌کند اخیرا مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب Entertainment Tonight انجام داد. او در بخشی از گفتگو به تجربه‌اش از فیلمبرداری حین همه‌گیری ویروس کرونا پرداخت. مکی گفت عوامل تولید به خاطر کووید-۱۹ از یکدیگر می‌ترسند و غذاها هم به واسطه‌ی اینکه جای دیگری بسته‌بندی شده و به محل فیلمبرداری آورده می‌شوند کیفیت خوبی ندارند. او همچنین فاش کرد اگر فاصله‌ی عوامل تولید از یکدیگر کمتر از دو متر باشد، نماینده‌ای که از سوی مقامات جمهوری چک انتخاب شده، با یک چوب هشدار می‌دهد که فاصله‌ی اجتماعی رعایت شود. مکی به طور کلی فیلمبرداری حین همه‌گیری را تجربه‌ای «افتضاح» توصیف کرد.

تاریخ پخش The Falcon and the Winter Soldier فعلا مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا