انتشار The Elder Scrolls Online: Greymoor با تاخیر همراه است

توسعه‌دهندگان استودیو زنیمکس در خانه مشغول کار روی پروژه بودند

انتشار The Elder Scrolls Online: Greymoor با تاخیر همراه است مهسا سپاهی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
The Elder Scrolls Online: Greymoor

بسته‌ی توسعه‌دهنده‌ی جدید عنوان The Elder Scrolls Online که Greymoor نام دارد، به زودی برای کاربران این بازی نقش‌آفرینی منتشر می‌شود.

مدتی پیش استودیوی سرشناس بتزدا (Bethesda) از عنوان جدید سری پرطرفدار The Elder Scrolls Online رونمایی و اعلام کرد به زودی این اکسپنشن را برای کاربران PC، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه می‌کند. حالا که در زمان شیوع ویروس کرونا هستیم و بسیاری از شرکت‌ها و استودیوها کارمندان خود را دورکار کرده‌اند، عده‌ی زیادی نگران تاخیر در انتشار The Elder Scrolls Online: Greymoor از سوی بتزدا بودند. به‌نظر می‌رسد چالش‌های ایجاد شده پیرامون اپیدمی کرونا، باعث خانه‌ نشینی توسعه‌دهندگان استودیو زنیمکس (Zenimax) و تاخیر در انتشار Greymoor شده است.

طبق توضیحاتی که بتزدا درمورد اکسپنشن جدید The Elder Scrolls Online ارائه کرده، Greymoor بیش ‌از ۳۰ ساعت محتوای جدید را در خود جای داده تا طرفداران دنیای اسکایریم را بار دیگر به قلب تاریک این دنیای پر از هیجان و شگفتی ببرد و یک ماجراجویی تازه برای بازیکنان بسازد.

قبل‌تر بتزدا اعلام کرده بود این بسته‌ی توسعه‌دهنده‌ی جدید در تاریخ ۲۹ اردیبهشت برای رایانه‌های شخصی و در ۱۳ خرداد برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. حالا مشخص شده استودیو زنیمکس چند روزی در عرضه‌ی The Elder Scrolls Online: Greymoor تاخیر خواهد داشت و تاریخ انتشار جدید برای رایانه‌های شخصی، روز ۶ خرداد (۲۶ می) و برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در ۲۰ خرداد (۹ ژوئن) خواهد بود.‌

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا