1%
  • 0/10

تصاویر دیده نشده فیلم The Dark Knight با محوریت جوکر هیث لجر منتشر شد

تصاویری از پشت صحنه

تصاویر دیده نشده فیلم The Dark Knight با محوریت جوکر هیث لجر منتشر شد ۰ ۰۶ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
جوکر هیث لجر

اکانت The Batman Film News در شبکه اجتماعی ایکس تصاویر دیده نشده فیلم The Dark Knight را به اشتراک گذاشته که هیث لجر را حین گریم نشان می‌دهد.

بازیگران زیادی طی دهه‌های گذشته جوکر را جلوی دوربین به تصویر کشیده‌اند اما هیث لجر (Heath Ledger) بدون شک یکی از ماندگارترین‌ها است. چند ماه قبل از اینکه The Dark Knight روی پرده نقره‌ای آمده و لجر حاصل زحماتش را ببیند، بر اثر مصرف بیش از حد دارو اوردوز کرد و درگذشت. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، گروهی معتقد هستند ایفای نقش شخصیت پیچیده‌ای مانند جوکر باعث شد بازیگر آمریکایی به چنین سرنوشتی دچار شود.

وقتی هیث لجر رسماً بعنوان بازیگر نقش جوکر در فیلم شوالیه تاریکی انتخاب شد، بسیاری به انتقاد پرداخته و او را انتخاب اشتباهی می‌دانستند. با این حال، هنرپیشه آمریکایی با عملکرد فوق العاده خود نه تنها تحسین منتقدان و مخاطبان را برانگیخت، بلکه برنده جایزه اسکار (Academy Awards) بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

The Batman Film News یک اکانت بوده که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد. این اکانت اخیراً تصاویر دیده نشده فیلم The Dark Knight را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته که در آن می‌توان هیث لجر را حین گریم برای نقش جوکر مشاهده کرد. در ضمن، اکانت مزبور فاش نکرده از چه طریقی به این تصاویر دسترسی پیدا کرده است. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

اتفاقات The Dark Knight در شرایطی روایت می‌شود که بتمن موفق شده با کمک متحدانش، یعنی جیم گوردون و هاروی دنت خلافکاران را سر جای خود نشانده و از فعالیت‌های آن‌ها بکاهد. در چنین شرایطی، سر و کله یک خلافکار جدید پیدا شده و راهی را به روسای گروه‌های خلافکاری پیشنهاد می‌دهد: راهی برای مقابله با بتمن. از آنجایی که جدی گرفته نمی‌شود، جوکر تصمیم می‌گیرد شخصاً دست به کار شده و به همه نشان دهد چه کارهایی از دستش برمی‌آید.

پیش از اینکه هیث لجر جان خود را از دست دهد، کریستوفر نولان (Christopher Nolan) تصمیم داشت شخصیت جوکر حضوری کوتاه و افتخاری در قسمت سوم بتمن داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments