1%
  • 0/10

تاریخ انتشار ریبوت یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی تاریخ مشخص شد

پسر بروسلی بازیگر نسخه اصلی بود

تاریخ انتشار ریبوت یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی تاریخ مشخص شد ۰ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تاریخ انتشار ریبوت فیلم The Crow

استودیو لاینزگیت تقویم اکران خود را دستخوش تغییراتی کرده که در نتیجه آن، تاریخ انتشار ریبوت فیلم The Crow مشخص شده است.

برندن لی (Brandon Lee)، فرزند بروس لی، اواسط دهه ۸۰ میلادی به فعالیت رسمی در حوزه بازیگری پرداخت. او یک دهه در فیلم‌ها و سریال‌ها متعددی حضور یافت که آخرین مورد، The Crow بود. لی طی حادثه‌ای تلخ و در جریان فیلمبرداری اثر مزبور جان خود را از دست داد. فیلم The Crow همچنین بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و توانست به فروش خوبی دست یابد. در ضمن، به اثری کالت تبدیل شد و طرفداران پروپاقرصی پیدا کرد.

با گذشت نزدیک به سه دهه، لاینزگیت ریبوت مجموعه The Crow را ساخته و قصد دارد آن را به سینماهای سراسر جهان بیاورد. البته پروژه مزبور برای رسیدن به این نقطه فراز و نشیب‌های متعددی را پشت سر گذاشته است. ریبوت فیلم The Crow نخستین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی در دست ساخت قرار گرفت اما با مشکلات متعددی از جمله تغییرات زیاد فیلمنامه و جدا شدن بازیگران نقش اصلی مواجه شد.

لاینزگیت تقویم اکران خود را تغییر داده که در نتیجه این اتفاق، تاریخ انتشار ریبوت فیلم The Crow مشخص شده است. علاقه مندان می‌توانند از تاریخ ۱۸ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۷ ژوئن) به تماشایش بنشینند. بد نیست بدانید تاریخ مزبور قبلاً به Ballerina، اسپین آف فیلم‌های جان ویک (John Wick)، تعلق داشت که حالا برای اکران در سال آینده میلادی برنامه ریزی شده است.

The Crow که سال ۱۹۹۴ اکران شد، یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی مستقل تاریخ محسوب می‌شود. با این حال، دنباله‌هایش نه تنها نتوانستند مانند قسمت اول بازخوردهای مثبتی را دریافت کنند، بلکه هیچ کدام از بازیگران نتوانستند به خوبی برندن لی در نقش اریک دریون ظاهر شوند.

ریبوت The Crow بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgård) را در نقش اصلی داشته و درباره یک پسر جوان و نامزدش است که به دست تعدادی خلافکار کشته شدند. پسر جوان، یعنی اریک دریون به زندگی بازگشته و تصمیم می‌گیرد از این شانس برای گرفتن انتقام استفاده کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments