#مهسا_امینی

اولین تصویر کریمزون کانتس در The Boys منتشر شد

ابرقهرمانی جدید از راه رسید

کریمزون کانتس در The Boys

استودیو آمازون ساعاتی قبل اولین تصویر کریمزون کانتس در The Boys را منتشر کرد. او یک ابرقهرمان بوده و از اعضای گروه Payback است.

پارامونت پیکچرز چند سال پیش تلاش کرد اقتباس سینمایی کمیک بوک‌های The Boys را ساخته و روی پرده نقره‌ای بیاورد اما بنا به دلایلی موفق نشد. با گذشت مدت کوتاهی، شبکه کلایمکس با همکاری اریک کریپک (Eric Kripke) و سث روگن (Seth Rogen) کار روی اقتباس تلویزیونی را آغاز کرد. آن‌ها هم راه به جایی نبرده و پروژه را نیمه کاره رها کردند. با گذشت چند ماه، آمازون اقتباس تلویزیونی را با همان دست‌اندرکاران احیا کرد و دستور داد فصل اولش را در قالب ۸ قسمت بسازند. این سریال نهایتا در جولای ۲۰۱۹ میلادی پخش شد و به خاطر داستان، طنز و عملکرد بازیگران تحسین منتقدان را برانگیخت. فصل دوم هم در سپتامبر ۲۰۲۰ در دسترس قرار گرفت و نه تنها در جلب نظر مثبت کارشناسان موفق بود، بلکه باعث شد این اثر به شهرت زیادی در سراسر جهان دست یابد.

فصل سوم The Boys هم اکنون در دست ساخت است تا برای پخش آماده شود. مطابق انتظار، مخاطبان حین تماشای قسمت‌های جدید نه تنها با چهره‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با چهره‌های جدید آشنا می‌شوند. از شخصیت‌های جدید می‌توان به سولجر بوی اشاره کرد که توسط جنسن اکلس (Jensen Ackles) به تصویر کشیده می‌شود؛ بازیگری که به واسطه سریال Supernatural به شهرت رسید. سولجر بوی یک ابرقهرمان بوده و رهبری گروه Payback را بر عهده دارد. هر چند، مانند اکثر ابرقهرمانان خواهان پیوستن به The Seven است. دیگر شخصیت جدید، کریمزون کانتس (Crimson Countess) است. اوایل تابستان اعلام شد لوری هولدن (Laurie Holden) نقش این ابرقهرمان را در فصل سوم ایفا می‌کند؛ بازیگری که فیلم The Mist و سریال The Walking Dead را در پرونده هنری خود دارد.

آمازون ساعاتی قبل نخستین تصویر کریمزون کانتس در The Boys را منتشر کرد. نسخه کمیک بوکی کریمزون کانتس به واسطه رنگ و طراحی لباسش همیشه با اسکارلت ویچ مقایسه شده است. دست‌اندرکاران سریال که نمی‌خواستند از صفحات کمیک بوک فاصله بگیرند، تنها به تغییر جزئی بسنده کرده‌اند. در نتیجه، همچنان شباهت‌هایی وجود دارد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

در کمیک بوک‌ها، دو کریمزون کانتس وجود دارد: کریمزون کانتس اول، در جریان جنگ جهانی دوم فعالیت داشت و یکی از اعضای گروه The Avenging Squad بود. او نهایتا در یکی از نبردها علیه نیروهای آلمان نازی جان خود را از دست داد؛ کریمزون کانتس دوم در گروه Payback عضویت داشت. او مانند دیگر ابرقهرمان‌ها علاقه‌مند بود به The Seven پیوسته و در همین راستا، از جذابیت‎‌های زنانه خود بهره می‌برد. در ضمن، کریمزون کانتس می‌توانست پرواز کرده و از گرما برای زدن صدمه به دشمنان خود استفاده کند.

آمازون تا به این لحظه نه تنها درباره تاریخ انتشار فصل سوم پسران صحبت نکرده، بلکه حرفی از تعداد قسمت‌ها به میان نیاورده است. هر چند، با در نظر گرفتن فصل‌های قبلی پیش‌بینی می‌شود فصل سوم هم در قالب ۸ قسمت منتشر شود. در ضمن، اسپین آف سریال بر اساس کمیک بوک G-Men در دست ساخت است. اتفاقات این اثر حول محور ابرقهرمانان جوانی می‌چرخد که باید مهارت‌ها و قابلیت‌های خود را محک بزنند تا عیارشان برای پیوستن به گروه‌های ابرقهرمانی مشخص شود. این سریال هم در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا