داستان اسپین‌آف The Boys با الهام از یک کمیک بوک جنجالی نوشته می‌شود

گمانه‌زنی‌ها به واقعیت تبدیل شدند

داستان اسپین‌آف The Boys

اریک کریپک نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود اطلاعات تازه‌ای را از داستان اسپین‌آف The Boys فاش کرد.

با گذشت مدتی از انتشار اولین جلد The Boys، کلمبیا پیکچرز امتیاز ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس این کمیک بوک‌ها به دست آورد. اگرچه کارگردان پروژه انتخاب و نسخه‌ی اولیه‌ی فیلمنامه هم آماده شده بود اما این پروژه نهایتا در سال ۲۰۱۲ میلادی لغو شد. مدت کوتاهی پس از این اتفاق، پارامونت پیکچرز وظیفه‌ی نشر و همچنین سرمایه‌گذاری را بر عهده گرفت. مدیران این استودیو هم با گذشت مدتی منصرف شده و ایده‌ی ساخت اقتباس سینمایی پسران را کنار گذاشتند. در همین بین، شرکت سینمکس امتیاز ساخت یک سریال تلویزیونی را به دست آورد و مدت کوتاهی بعد هم به پروژه چراغ سبز تولید نشان داد.

داستان The Boys درباره‌ی گروهی متشکل از هفت انسان عادی است که قصد دارند جلوی ابرقهرمانان را بگیرند؛ ابرقهرمانانی که در سطح جامعه بسیار محبوب بوده و در ملا عام به کمک افراد نیازمند می‌شتابند اما در باطن، اشخاصی فاسد بوده که برای رسیدن به اهداف شیطانی خود دست به هر کاری می‌زنند. جدیدترین محصول اریک کریپک (Eric Kripke) به واسطه‌ی نگاه متفاوتش به ژانر ابرقهرمانی و همچنین انتقال مفاهیم سیاسی به مخاطبان خود، مورد توجه‌ی منتقدان و مخاطبان قرار گرفته و در حال حاضر یکی از موفق‌ترین آثار اورجینال پرایم ویدیو به شمار می‌رود.

اریک کریپک چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت The Wrap انجام داد. او در بخشی از گفتگو به داستان اسپین‌آف The Boys پرداخت و اطلاعاتی را از آن فاش کرد؛ اثری که ساختش اوایل مهر ماه تایید شده بود. طبق صحبت‌های او، برای نوشتن فیلمنامه از فضای کلی حاکم بر G-Men الهام گرفته خواهد شد اما خود داستان به گونه‌ای متفاوت از این کمیک بوک‌های جنجالی پیش می‌رود. در گذشته می‌دانستیم جدیدترین محصول آمازون ترکیبی از رمان‌های Hunger Games و سریال‌‌های دانشگاهی است؛ زیرا در عین حال که رقابت شخصیت‌های داستان برای اثبات توانایی‌هایشان را نشان می‌دهد، روی مشکلات و چالش‌های دانشجویان در محیط آموزش هم تمرکز دارد.

G-Men را می‌توان نسخه‌ی پارودی کمیک بوک‌های مردان ایکس دانست. در جریان داستان با مردی به نام جان گودولکین ملاقات می‌کنیم که کودکان را دزدیده و سپس آن‌ها را به یک تاسیسات تمرینی در نیویورک می‌برد. در آنجا یک ماده‌ی خاص به کودکان تزریق می‌شود تا به مرور زمان صاحب قدرت‌های فراانسانی شوند، در غیر این صورت چیزی جز مرگ نصیبشان نخواهد شد. هدف از انجام تمامی این اقدامات، ایجاد یک تیم ابرقهرمانی و کسب درآمد از آن‌ها به واسطه‌ی شهرت است. در ضمن، گودولکین یک پدوفیل بوده و کودکان را مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌دهد. همین موضوع هم جنجال‌هایی را به وجود آورد.

از آن‌جایی که ایده‌ی اسپین‌آف The Boys تا حدودی به G-Men شباهت داشت، عده‌ای از طرفداران الهام از این کمیک بوک‌های جنجالی را قطعی می‌دانستند؛ گمانه‌زنی‌ای که حالا می‌دانیم صحیح بوده است. در ضمن، زمان پخش سریال یا ورود آن به فاز تولید مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا