اسپین‌آف The Boys چراغ سبز تولید را دریافت کرد؛ انتشار نخستین جزئیات داستانی

میزان بازدید فصل کنونی دو برابر فصل یک بوده است

ساخت اسپین‌آف The Boys

در پی موفقیت‌های این سریال ابرقهرمانی در جلب نظر منتقدان و مخاطبان، استودیوهای آمازون و سونی ساخت اسپین‌آف The Boys را در دستور کار قرار دادند.

اریک کریپک (Eric Kripke) یکی از نام‌های شناخته‌شده در عرصه‌ی سریال‌های تلویزیونی به شمار می‌رود. او در سال ۲۰۰۵ میلادی Supernatural را خلق کرد و طی سال‌های گذشته هم در تیم تولید آثار مختلفی از جمله Revolution و Timeless حضور داشته است. کریپک در سال ۲۰۱۷ با آمازون وارد همکاری شد و روند ساخت اقتباس سریالی کمیک بوک‌های The Boys را آغاز کرد. این اثر نهایتا تحت همین عنوان از طریق پرایم ویدیو پخش شد و به‌خاطر عملکرد کم‌نقص تیم تولید و همچنین ایده‌ی جذابش مورد استقبال قرار گرفت. داستان سریال به گروهی از انسان‌های عادی می‌پردازد که قصد دارند جلوی ابرقهرمانان در ظاهر خیرخواه و در باطن فاسد را بگیرند.

با توجه به گزارشی که وب سایت Variety به اشتراک گذاشته، استودیوهای آمازون و سونی ساخت اسپین‌آف The Boys را در دستور کار قرار داده‌اند. اتفاقات این اثر در یکی از دانشگاه‌هایی که توسط شرکت Vought اداره می‌شود جریان داشته و تلاش‌های تعدادی از ابرانسان‌ها را نشان می‌دهد که قصد دارند توانایی‌های جسمانی و ذهنی خود را به اثبات رسانده و رسما به لیست ابرقهرمانان بپیوندند. جدیدترین محصول آمازون را می‌توان ترکیبی از رمان‌های Hunger Games و سریال‌‌های دانشگاهی دانست؛ زیرا در عین حال که رقابت شخصیت‌های داستان برای اثبات خودشان را نشان می‌دهد، روی مشکلات و چالش‌های دانشجویان در محیط آموزش هم تمرکز دارد. در ضمن، این اثر دارای محتوای بزرگسال خواهد بود که با در نظر گرفتن The Boys اتفاق دور از ذهنی نبوده است.

کریگ روزنبرگ (Craig Rosenberg) به عنوان شورانر انتخاب شده و در کنار نظارت روی ساخت به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی، وظیفه‌ی نوشتن قسمت آزمایشی را هم بر عهده گرفته است. او سال‌ها قبل در عرصه‌ی سینما فعالیت داشت اما موفقیت چندانی کسب نکرد. از همین رو، چند سال قبل به تلویزیون آمد و به تیم تولید سریال Preacher پیوست. روزنبرگ همچنین به عنوان فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی اجرایی در روند ساخت The Boys حضور داشته است. در نتیجه، از شناخت کاملی نسبت به دنیای این سریال برخوردار بوده و انتخاب مناسبی برای ساخت اسپین‌آف به شمار می‌رود. علاوه بر این‌ها، اریک کریپک شورانر سریال اصلی یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی پروژه خواهد بود.

استقبال از فصل اول The Boys به حدی بالا بود که در میان پربازدیدترین آثار اورجینال پرایو ویدیو قرار گرفت. فصل دوم که از چندی پیش پخش آن شروع شده، پا را فراتر گذاشت و با ثبت رکوردی دو برابر فصل نخست، به «پربازدیدترین اثر اورجینال پرایم ویدیو» تبدیل شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ساخت اسپین‌آف و تلاش برای گسترش دنیای سریال اتفاق غیرمنتظره‌ای نبوده است، به خصوص اینکه شرایطی را مهیا می‌کند تا شخصیت‌های بیشتری از مدیوم کمیک بوک به تلویزیون بیایند. در ضمن، فصل سوم هم مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا