بازیگر واکینگ دد به سریال The Boys پیوست

اطلاعات اولیه از نقش او موجود است

بازیگر فیلم Silent Hill

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت Variety قرار دارد، لوری هولدن بازیگر فیلم Silent Hill به فصل سوم The Boys پیوسته است.

ابرقهرمانان در سینمای هالیوود معمولا در نقش ناجی ظاهر شده و جهان را از شر یک کاراکتر با اهدافی شوم خلاص می‌کنند اما چنین چیزی برای The Boys صادق نیست. محصول آمازون بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته شده و درباره گروهی از انسان‌های عادی است که می‌خواهند چهره واقعی ابرقهرمانان را برای همگان فاش کنند؛ ابرقهرمانانی محبوب که در ظاهر به انسان‌ها کمک کرده و به آن‌ها اهمیت می‌دهند اما در باطن اهداف دیگری را دنبال می‌کنند. این سریال نه تنها داستان متفاوت و جدیدی را به تصویر می‌کشد، بلکه ابایی برای نمایش صحنه‌های خشونت‌آمیز ندارد. این در حالی است که آثار ابرقهرمانی تلاش می‌کنند به منظور جلب حداکثری مخاطبان به دنبال صحنه‌های جنجالی و حاشیه‌ساز نروند.

The Boys نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازدید داشت. از همین رو، پرایم ویدیو با ساخت فصل دوم موافقت کرد. حالا هم دست‌اندرکاران و تیم بازیگری در کانادا حضور داشته و مشغول فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به فصل سوم هستند. یکی از ویژگی‌های سریال‌ها، معرفی شخصیت‌های جدید و حذف تعدادی از شخصیت‌های قدیمی در هر فصل است. این موضوع برای محصول آمازون هم صدق می‌کند. در نتیجه، طرفداران از هم اکنون خود را برای ملاقات با چهره‌های جدید آماده کرده‌اند.

وب سایت Variety از پیوستن لوری هولدن (Laurie Holden) به فصل سوم The Boys خبر داده است. او به عنوان کریمزون کانتس (Crimson Countess) جلوی دوربین می‌رود که یک ابرقهرمان بوده، می‌تواند پرواز کند و قادر است گرمای زیادی را تولید کند. در کمیک بوک‌ها، دو کریمزون کانتس وجود دارد: کریمزون کانتس اول، در جریان جنگ جهانی دوم فعالیت داشت و نهایتا در یکی از عملیات‌ها جان خود را از دست داد؛ کریمزون کانتس دوم در گروه Payback عضویت داشت. او مانند دیگر ابرقهرمان‌ها علاقه زیادی به پیوستن به The Seven داشته و در همین راستا، از جذابیت‎‌های زنانه خود بهره می‌برد.

لوری هولدن فعالیت بازیگری خود را در دهه ۸۰ میلادی آغاز کرد و طی این مدت‌ در آثار زیادی حضور یافت. با این حال، با نقش آندریا در سریال The Walking Dead توانست نامی برای خود دست و پا کند. از دیگر آثار شاخص او می‌توان فیلم‌های Silent Hill و The Mist را نام برد. در ضمن، هولدن تنها چهره جدیدی نیست که نخستین بار در فصل سوم The Boys جلوی دوربین می‌رود. شان پاتریک فلانری (Sean Patrick Flanery) چندی پیش با آمازون به توافق رسید و قرار است نقش گان‌پاودر (Gunpowder) را ایفا کند. گاون‌پادر در گروه Teenage Kix عضویت داشته و یک آنتاگونیست به شمار می‌رود. به این موارد باید جنسن اکلس (Jensen Ackles) را هم افزود.

پرام ویدیو هنوز تاریخی برای The Boys اعلام نکرده است. با توجه به روندی که آثار سریالی طی می‌کنند تا آماده شوند، پخش قسمت‌های جدید در خوشبینانه‌ترین حالت در ماه‌های پایانی سال جاری و در بدبینانه‌ترین حالت در سال آینده آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا