اولین تصویر جنسن اکلس در The Boys منتشر شد؛ با نسخه پارودی کاپیتان آمریکا آشنا شوید

شکارچی محبوب، اینبار در قامت یک ابرقهرمان

اولین تصویر جنسن اکلس در The Boys

سرویس استریم پرایم ویدیو به وعده خود عمل کرد و اولین تصویر جنسن اکلس در The Boys را ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

در حالی که گروهی از کاربران فضای مجازی خود را برای تماشای محصولات Marvel Cinematic Universe از جمله Loki آماده می‌کنند، گروهی دیگر تمرکزشان را روی The Boys قرار داده‌اند. محصول پرایم ویدیو بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته شده و نخستین بار در جولای سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و به واسطه فیلمنامه، المان‌های طنز و بازیگری کم‌نقص توجه‌ها را به خود جلب و بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. آمازون که به محصول خود اطمینان کامل داشت، آن را پیش از انتشار فصل اول تمدید کرد. فصل دوم هم در سپتامبر سال گذشته از راه رسید و محبوبیت سریال را به میزان قابل‌توجهی افزایش داد. طرفداران حالا برای فصل سوم لحظه‌شماری می‌کنند.

آمازون و تیم تولید سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ای در قبال فصل سوم The Boys داشته و تا به این لحظه اجازه نداده‌اند اطلاعات چندانی به فضای مجازی درز پیدا کند. طبق اندک جزئیات موجود، فصل سوم از جایی شروع می‌شود که فصل دوم به اتمام رسید؛ فصلی که با پایان‌بندی خود را همه غافل‌گیر کرد. علاوه بر این، می‌دانیم جنسن اکلس (Jensen Ackles) به تیم بازیگری پیوسته و قرار است به عنوان یک ابرقهرمان جدید به نام سولجر بوی (Soldier Boy) جلوی دوربین حاضر شود. اولین تصویر سولجر بوی روز گذشته منتشر شد و حالا نوبت به رونمایی کامل از او رسیده است.

پرایم ویدیو به وعده خود عمل کرد و اولین تصویر جنسن اکلس در The Boys را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. همان‌طور که پیش از این مشخص شده بود، سپر به جز یک تغییر شباهت زیادی به نسخه کمیک بوکی خود دارد اما این ادعا برای لباس صادق نیست. سولجر بوی، نسخه پارودی کاپیتان آمریکا بوده و لباسش شباهت زیادی به لباس او دارد. حتی پلات رنگشان یکسان است. با این حال، سازندگان سریال ترجیح داده‌اند از رنگ‌های تیره استفاده کرده و طراحی خشن‌تری را به لباس بدهند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

در صورتی که با کمیک بوک‌های The Boys آشنایی ندارید، باید بگوییم سولجر بوی رهبر گروهی از ابرقهرمانان به نام PayBack است اما شدیدا تمایل دارد به The Seven بپیوندد. در همین راستا، دست به هر کاری از جمله قتل عام می‌زند تا بتواند نظر هوم‌لندر  را جلب کند. او فردی وطن‌پرست و در عین حال به شدت بزدل بوده و در یکی از نبردها وقتی به اطمینان کامل رسید گروهش شکست می‌خورد، صحنه نبرد را ترک کرد. سولجر بوی همچنین مانند دیگر ابرقهرمانان هیچ ابایی برای سوء استفاده از قدرت‌های خود ندارد. از قابلیت‌های شاخص او می‌توان به قدرت فراانسانی، سرعت فراانسانی، مهارت بالا در استفاده از سپر به عنوان یک ابزار جنگی و خبرگی در نبردهای تن به تن اشاره کرد.

پرایم ویدیو به صورت همزمان روی فصل سوم The Boys و سریال اسپین‌آفش به نام G-Men کار می‌کند. اتفاقات G-Men در دانشگاهی رخ می‌دهد که برای ابرقهرمانان تاسیس شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا