جنسن اکلس اولین تصویر را از سپر سولجر بوی در The Boys منتشر کرد

تاریخ انتشار فصل جدید همچنان مشخص نیست

سپر سولجر بوی در The Boys

اولین تصویر از سپر سولجر بوی در The Boys ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شد. رونمایی کامل به‌زودی صورت می‌گیرد.

پرایم ویدیو، یک سرویس استریم است که توسط آمازون راه‌اندازی شد. پرایم ویدیو هنوز نتوانسته به محبوبیت رقبای بزرگ خود مانند نتفلیکس و یا دیزنی پلاس نزدیک شود اما آثاری دارد که نمی‌توان به راحتی چشم‌ها را رویشان بست. یکی از این آثار، سریال The Boys است که بر اساس کمیک بوکی به همین نام اثر گرث انیس (Garth Ennis) و دریک رابرتسون (Darick Robertson) ساخته شد. فصل اول در جولای ۲۰۱۹ در دسترس مشترکان سرویس قرار گرفت و طی مدت زمان کوتاهی توجه کارشناسان و کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد. فصل دوم آن در سپتامبر سال گذشته منتشر شد و فصل سوم هم مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد.

محصول پرایم ویدیو درباره گروهی تحت عنوان The Boys است که نگاه مثبتی نسبت به ابرقهرمان‌ها ندارد. به عقیده آن‌ها ابرقهرمان‌ها در ظاهر به دنبال انجام اقدامات خیرخواهانه بوده و در باطن، تنها به اهداف و منافع خود فکر می‌کنند و ذره‌ای اهمیت برای مردم عادی قائل نمی‌شوند. شخصیت‌های اصلی داستان سعی دارند همین ادعا را به اثبات برسانند. سریال، نام‌های شاخصی را در تیم بازیگری خود جای داده است که برای مثال می‌توان کارل اربن (Karl Urban)، جک کواید (Jack Quaid)، ارین موریارتی (Erin Moriarty) و دومینیک مک‌الیگوت (Dominique McElligott) را نام برد. مطابق انتظار، فصل پیش رو بازیگران جدیدی را معرفی می‌کند که یکی از آن‌ها جنسن اکلس (Jensen Ackles) است.

اولین تصویر از سپر سولجر بوی در The Boys ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شد. این تصویر را جنسن اکلس شخصا منتشر کرده و در کپشن پست خود تاکید دارد تمامی فرورفتگی‌ها و خراش‌هایی که روی سپر دیده می‌شوند، بازگوکننده یک داستان هستنند؛ داستان‌هایی که همگی به پیروزی سولجر بوی (Soldier Boy) منجر شده‌اند. در ضمن، بازیگر مشهور آمریکایی وعده داد رونمایی کامل طی ساعات آینده صورت می‌گیرد. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط به سپر را مشاهده کنید:

اینطور که به نظر می‌رسد، تیم تولید The Boys برای طراحی سپر سولجر بوی ترجیح داده‌اند تا جای ممکن به کمیک بوک‌ها پایبند بمانند. در همین راستا، عقاب طلایی که یکی از شاخصه‌های سپر به شمار می‌رود، در نسخه سینمایی قابل‌مشاهده است. هر چند، جایگاه ستاره فرق دارد. ستاره در کمیک بوک‌ها در بالای عقاب طلایی قرار داد اما در نسخه سینمایی به مرکز انتقال یافته است؛ اقدامی که باعث شده شباهتی میان سپردهای سولجر بوی و کاپیتان آمریکا به وجود بیاید.

فصل سوم، تنها محتوای مرتبط با The Boys نیست که مراحل ساخت را طی می‌کند. آمازون بخشی از منابع خود به ساخت اسپین‌آف سریال اختصاص داده که بر اساس کمیک بوک‌های G-Men ساخته می‌شود. این اثر را می‌توان پارودی مجموعه مردان ایکس در نظر گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا