1%
  • 10/10

ساخت سریال Arkham Asylum متوقف شد

خبری بد برای طرفداران بتمن مت ریوز!!

ساخت سریال Arkham Asylum متوقف شد ۲۱ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت سریال Arkham Asylum

پس از پشت سر گذاشتن پروسه پردردسر چهار ساله، ساخت سریال Arkham Asylum، اسپین آفی مورد انتظار از دنیای بتمن مت ریوز (Matt Reeves) رسما متوقف شده است.

این سریال قرار بود با تمرکز روی اداره پلیس شهر گاتهام، روایت‌گر داستانی باشد که مستقیما دنباله به‌شدت مورد انتظار The Batman Part II را راه اندازی می‌کند. ابتدا ترنس وینتر (Terence Winter) برای نوشتن و تهیه‌کنندگی اجرایی انتخاب شد اما به‌دنبال یک سری اختلافات خلاقانه در نوامبر سال ۲۰۲۰ پروژه را ترک کرد. سپس جو بارتون (Joe Barton) برای نوشتن فیلمنامه استخدام شد اما همانطور که انتظار می‌رفت، برادران وارنر با او نیز قطع همکاری کرد.

حالا رسانه ورایتی در گزارشی رسمی خبر داده که بعد از چهار سال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات متعدد، شبکه مکس ساخت سریال Arkham Asylum را متوقف کرده است. این خبر شاید در ناه اول ناراحت‌کننده به نظر برسد، اما با توجه به موفقیت بی‌سابقه فیلم The Batman و همچنین هیجان غیرقابل توصیفی که پیرامون اسپین آف تلویزیونی The Penguin با هنرنمایی کالین فرال (Colin Farrell) وجود دارد، دنیای بتمن مت ریوز قرار نیست به‌همین زودی فراموش بشود. 

با توجه به اینکه مت ریوز خواستار ساخت سه‌گانه‌ بزرگی از بتمن است و جیمز گان (James Gunn) هم از گسترش یافتن دنیای مت ریوز استقبال کرده، کنسل شدن اسپین آف تلویزیونی Arkham Asylum چندان اهمیت ندارد. حتی برنامه‌های بلندمدت جیمز گان نیز به جای تسریع بخشیدن به هر نوع ارتباط با دنیای سینمایی جدیدش، رویکرد مستقل‌ و کارآمدتری را برای آثار آتی در نظر گرفته که شرایط را برای روایت شدن داستان‌های بیشتری فراهم می‌کند.

مت ریوز با فیلم The Batman ثابت کرده که می‌تواند به خوبی از پتانسیل شوالیه تاریکی و شخصیت‌های مربوط به آن استفاده کند. بنابراین به جای ناراحت شدن از خبر مذکور، باید به او اعتماد کرده و منتظر معرفی اسپین‌ آف‌های بزرگتر در آینده باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

21 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments