1%
  • 10/10

تماشا کنید: نبرد خلافاکاران برای قدرت در تریلر جدید سریال The Penguin

تماشای ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان می‌برد

تماشا کنید: نبرد خلافاکاران برای قدرت در تریلر جدید سریال The Penguin ۱۱ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

سرویس استریم HBO Max ساعاتی قبل تریلر جدید سریال The Penguin را در کانال یوتیوبش قرار داد که پنگوئن را حین فرصت طلبی نشان می‌دهد.

فیلم The Batman که سال ۲۰۲۲ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد، توانست به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته و قسمت دومش در سال ۲۰۲۶ اکران خواهد شد. استودیوهای دی سی و وارنر تصمیم گرفتند فاصله چهار ساله را با یک سریال لایو اکشن پر کنند که اتفاقاتش در همین جهان داستانی جریان دارد. به بیان دقیقتر، تلاش‌های آزوالد کابلپات برای افزایش قدرت خود و کنترل تمامی گروه‌های مافیایی را به نمایش می‌گذارد.

تریلر جدید سریال The Penguin ساعاتی قبل در کانال یوتیوب سرویس استریم HBO Max قرار گرفت. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و فاش می‌کند اتفاقات سریال مدت کوتاهی پس از The Batman روایت می‌شود. با انفجار بمب‌ها و جاری شدن حجم بسیار زیادی از آب به داخل شهر، همه چیز بهم ریخته است. در همین حین، مرگ کارماین فالکونی باعث شده گروه مافیایی او تسلط و نفوذ گذشته را بر جهان خلافکاری گاتهام نداشته باشد.

طبق آنچه در تریلر جدید سریال The Penguin می‌بینیم، آزوالد کابلپات ملقب به پنگوئن سعی دارد از شرایط بوجود آمده نهایت بهره را برده و همه چیز را در دنیای خلافکاری گاتهام تحت کنترل و نفوذ خودش بگیرد. هر چند، در این راه باید سوفیا فالکونی، دختر کارماین را کنار بزند. او نمی‌خواهد مانند گذشته توسط تعدادی پیرمرد کنار زده شده و ترجیح می‌دهد جانشین پدرش باشد.

کالین فارل (Colin Farrell) در سریال The Penguin بازگشته و بار دیگر نقش پنگوئن را ایفا می‌کند. او در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود محصول مشترک دی سی و وارنر تنها نحوه به قدرت رسیدن پنگوئن را به نمایش نمی‌گذارد، بلکه جنبه‌های دیگر شخصیت او را مورد کندوکاش قرار داده و نشان می‌دهد از درون فردی شکسته و آسیب دیده است.

پخش سریال The Penguin در تاریخ نامشخصی از ماه سپتامبر آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments