1%
  • 10/10

روند ساخت فیلم The Batman Part II به خوبی پیش می‌رود

جیمز گان تایید کرد

روند ساخت فیلم The Batman Part II به خوبی پیش می‌رود ۵ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم The Batman Part II

جیمز گان باری دیگر تایید کرد که روند ساخت فیلم The Batman Part II به خوبی پیش رفته و هیچ خللی در روند تولید این فیلم مورد انتظار صورت نگرفته است.

افرادی که به دنبال یک به‌روزرسانی جدید در رابطه با فیلم The Batman Part II بودند جیمز گان (James Gunn) خبر خوبی برای آن‌ها دارد. یکی آثار موفق برای دورانی که هنوز جیمز گان، تولید عناوین دنیای DC را به دست نگرفته بود به فیلم سینمایی The Batman ساخته مت ریوز (Matt Reeves) و با هنرنمایی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در نقش بتمن یا بروس وین اختصاص داشت. یک اثر تاریک در استایل فیلم‌های نوآر که در مقایسه با آثار قبلی، به جای تمرکز روی صحنه‌های مبارزه‌ اکشن، روی مهارت‌های کارآگاهی بتمن تمرکز می‌کرد.

این فیلم به مانند عنوان Joker خارج از دنیای سینمایی DC دنبال می‌شد و نسخه بعدی آن نیز پیش از آن که شرکت برادران وارنر، جیمز گان و پیتر سفران (Peter Safran) را به عنوان رئیس استودیوهای DC منصوب نمایند مورد تایید قرار گرفت. پس از این موضوع برای بسیاری این سوال به وجود آمد که آیا روند ساخت فیلم The Batman Part II ادامه پیدا کرده و یا تولید آن کنسل گردیده که خوشبختانه، جیمز گان جواب مشخصی به این مسئله ارائه کرده است.

به دنبال انتشار عکسی از صحنه فیلمبرداری فیلم جدید Superman، از جیمز گان در رابطه با شایعه این موضوع پرسیده شد مبنی بر اینکه نسخه دنباله فیلم The Batman و به طور کلی سه‌گانه‌ای که قرار است توسط مت ریوز ساخته شود کنسل گردیده است. جیمز گان بلافاصله پاسخ داد “البته که نه”. بدین ترتیب فیلم مذکور هم‌چنین برای انتشار در سال 2026 آماده می‌شود. این اولین باری هم که نیست که جیمز گان در رابطه با روند تولید این فیلم اظهارنظر می‌کند.

براساس گزارشی که پیش از این نشریه The Insneider منتشر کرده بود روند ساخت فیلم The Batman Part II از ماه آپریل سال 2025 آغاز می‌شود. بازگشت رابرت پتینسون برای نقش بتمن مورد تایید واقع شده و انتظار می‌رود سایر عوامل این فیلم نیز در پاییز سال جاری معرفی شوند. ساخت این فیلم در ابتدا قرار بود در سال 2023 شروع شود اما به دنبال اعتصاب نویسندگان در تابستان سال گذشته، روند ساخت فیلم ابتدا تا مارچ 2024 و سپس تا آپریل 2025 تاخیر خورد. از سوی دیگر انتشار فیلم نیز از 3 اکتبر 2025 به 2 اکتبر 2026 موکول گردید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments