تریلر بین المللی The Batman اطلاعات بیشتری را از آنتاگونیست شامل می‎‌شود

این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان دارد

شعبه ژاپن وارنر ساعاتی قبل تریلر بین المللی The Batman را منتشر کرد که کمتر از ۲ دقیقه بوده و اطلاعات بیشتری را از نقشه آنتاگونیست شامل می‌شود.

پس از اینکه بن افلک (Ben Affleck) به خاطر شرایط روحی‌اش از بازیگری و کارگردانی جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن کنار کشید، مت ریوز (Matt Reeves) به عنوان نویسنده و کارگردان جایگزین انتخاب شد. فیلمی که افلک قصد ساختش را داشت، بخشی از فرنچایز DC Extended Universe بود اما اثری که ریوز ساخته داستانی کاملا مستقل را در خود جای داده است. در نتیجه، طرفداران حین تماشای آن نباید منتظر حضور یا اشاره‌ای به دیگر ابرقهرمانان باشند. در ضمن، رابرت پتینسون (Robert Pattinson) نقش بروس وین را بر عهده گرفته است. وقتی انتخاب او رسانه‌ای شد، گروهی از کاربران فضای مجازی به انتقاد پرداختند اما انتشار تریلرهای فیلم ورق را برگردانده و تقریبا همه را به عملکردی عالی در نقش شوالیه تاریکی امیدوار کرده است.

اقتباس جدید بتمن تحت عنوان The Batman شناخته شده و در شرایطی روایت می‌شود که مدت زیادی از آغاز فعالیت‌های بتمن نمی‌گذرد. در نتیجه، بروس وین هنوز از تجربه کافی برخوردار نبوده و ممکن است حین مواجهه با چالش‌های بزرگ تصمیماتی احساسی اتخاذ کند. در چنین شرایطی، یک قاتل سریالی به نام ریدلر اهداف خود را یکی پس از دیگری به قتل رسانده و فقط معمایی را برای پلیس و شوالیه تاریکی باقی می‌گذارد. مطابق انتظار، بتمن باید با متحدان خود از جمله جیمز گوردون همکاری کرده و جلوی قاتل سریالی را بگیرد.

شعبه ژاپن وارنر ساعاتی قبل تریلر بین المللی The Batman را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و اکثر صحنه‌هایش قدیمی هستند. با این حال، صحنه‌های جدیدی که در خود جای داده اهمیت زیادی داشته و اطلاعات باارزشی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهند. در بخشی از تریلر صدای ریلدر را می‌شنویم که خطاب به بتمن می‌گوید رازهای گاتهام را افشا خواهد کرد. آنتاگونیست در ادامه تاکید می‌کند شوالیه تاریکی بخشی از نقشه‌اش است. اینطور که به نظر می‌رسد، ریدلر در حالی که نقشه خود را پیش می‌برد، شواهد و مدارکی را در اختیار بروس قرار می‌دهد تا شخصا فساد موجود در شهر را ببیند.

چندی پیش شایعه‌ای یک گمانه‌زنی شکل گرفت مبنی بر اینکه بری کیوگن (Barry Keoghan) نقش یک افسر پلیس را در The Batman ایفا می‌کند؛ افسری که طی یک سری اتفاقات به آنتاگونیست مشهور بتمن، یعنی جوکر تبدیل می‌شود. وب سایت The Hollywood Reporter در یکی از گزارش‌های اخیر خود گفته اقتباس جدید بتمن آماده شده اما دو نسخه از آن وجود داشته و وارنر هنوز تصمیم نگرفته کدام یک را روی پرده نقره‌ای ببرد. اینطور که به نظر می‌رسد، یکی از نسخه‌ها شامل کاراکتری «به خصوص» شده اما دیگر نسخه او را شامل نمی‌شود. هالیوود ریپورتر همچنین فاش کرد استودیو آمریکایی هر دو نسخه را به صورت آزمایشی و برای تعداد محدودی از مخاطبان اکران کرده است. مدیران قصد دارند با بررسی بازخوردهای دریافتی نسخه نهایی را انتخاب کنند.

به غیر از رابرت پتینسون، بازیگران شاخص دیگری هم در فیلم The Batman حضور دارند که برای مثال می‌توان به اندی سرکیس (Andy Serkis) در نقش آلفرد پنی‌ ورث، جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش جیمز گوردون، زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) در نقش کت‌وومن و کالین فارل (Colin Farrell) در نقش پنگوئن اشاره کرد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Batman در ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ (مصادف با ۴ مارس سال ۲۰۲۲) روی پرده خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا