#مهسا_امینی

تولید فیلم The Batman برای مدتی متوقف شد

ترس بتمن از کرونا

تولید فیلم The Batman

شرکت برادران وارنر به صورت موقت تولید فیلم The Batman را متوقف کرده است.

همان طور که می‌دانید، تست کرونای تام هنکس و همسرش، ریتا ویلسون مثبت اعلام شد و این اتفاق زمانی رخ داد که آن‌ها در استرالیا در حال کار روی مراحل پیش تولید فیلم Elvis بودند. حال به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر به جدی بودن این موضوع پی برده و به همین دلیل روند تولید یکی از مورد انتظارترین فیلم‌‎هایش را به طور موقت، تعطیل کرد.

طبق گزارش‌های به‌دست آمده، کمپانی برادران وارنر روند تولید فیلم The Batman را به مدت دو هفته به حالت تعلیق در آورده است. آن طور که منابع خبری می‌گویند، فیلمبرداری این اثر ابرقهرمانانه که از ژانویه آغاز شده بود در شهر لندن به اتمام رسیده و برادران وارنر تصمیم دارند که تیم تولید را برای ادامه‌ی فیلمبرداری به شهر لیورپول واقع در انگلستان منتقل کند. به همین دلیل مدت ۱۴ روز را برای پیشگیری از انتقال بیماری به تیم تولید استراحت دادند.

بسیاری بر این باوراند که این وقفه زمانی ممکن است، تاثیری روی تاریخ اکران فیلم در سال ۲۰۲۱ بگذارد اما هنوز کمپانی برادران وارنر هیچ واکنشی به این موضوع نداده است.

دو عنوان در حال تولید دیگر این شرکت یعنی Matrix 4 با هنرنمایی کیانو ریوز و فیلم King Richard با بازیگری ویل اسمیت، همچنان در روند تولید خود قرار دارد. Matrix 4 که در برلین فیلمبرداری می‌شود اما اقدامات امنیتی و سلامتی لازم برای تولید کنندگان این اثر فراهم شده است. این در حالی است که وضعیت تولید عنوان King Richard در شهر لس آنجلس کمی نگران کننده است و احتمال آن وجود دارد که تولید این اثر هم با وقفه روبه‌رو شود.

فیلم سینمایی The Batman از تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) در سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا اکران خواهد شد.

فیلم The Batman با حضور بازیگرانی چون رابرت پتینسون در نقش اصلی فیلم یعنی بروس وین/بتمن، زوئی کراویتز در نقش سِلینا کایل/زن‌گربه‌ای، پل دینو در نقش ادوارد نیگما/ریدلر، جفری رایت در نقش جیمز گوردون، جان تورتورو در نقش Carmine Falcone و اندی سرکیس در نقش آلفرد مراحل ساخت خود را سپری می‌کند. همچنین این فیلم بازیگران تازه و جوانی مانند گیل پرز آبراهام، چارلی کارور و مکس کارور هم در لیست خود دارد ولی نقش آن‌ها هنوز مشخص نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا