1%
  • 0/10

سریال Arkham Asylum در دنیای دی سی جریان دارد

اسپین‌آف فیلم The Batman اکنون به DCU تعلق دارد

سریال Arkham Asylum در دنیای دی سی جریان دارد ۱ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
سریال Arkham Asylum

طبق اعلام جیمز گان (James Gunn)، رهبر دنیای دی سی (DCU) و استودیو دی سی (DC Studios)، سریال Arkham Asylum که در ابتدا تصور می‌شد اسپین‌آفی برای فیلم The Batman است، در دنیای دی سی جریان دارد.

پس از موفقیت فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) که در سال ۲۰۲۲ اکران شد، شرکت برادران وارنر (Warner Bros) به مت ریوز اجازه گسترش دنیای این اثر را با ساخت چندین اسپین‌آف داد. در نتیجه او شروع به ساخت یک سریال با محوریت شخصیت پنگوئن، یک مجموعه تلویزیونی با محوریت دپارتمان پلیس گاتهام سیتی و یک سریال با تمرکز روی تیمارستان آرکهام کرد. در حالی سریال The Penguin پیشرفت قابل توجهی در مراحل تولید داشته است و در سال آینده میلادی از طریق سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال مکس (Max) پخش می‌شود، اما دو سریال دیگر تقریبا در سکوت کامل خبری قرار دارند.

حالا جیمز گان، رئیس استودیو دی سی و رهبر دنیای دی سی که این روزها مشغول ساخت سریال انیمیشنی Creature Commandos و فیلم Superman: Legacy است، به تازگی از جریان داشتن سریال Arkham Asylum در DC Universe خبر داده است. زمانی که یکی از طرفداران در شبکه اجتماعی تردز سوال کرد که آیا این مجموعه تلویزیونی مورد انتظار که توسط مت ریوز در حال توسعه است، جزوی از دنیای دی سی است یا خیر، این کارگردان پاسخ که سریال اختصاصی تیمارستان آرکهام جزوی از دنیای دی سی است. او در ادامه تائید کرد که سریال از ابتدا جزوی از دنیای دی سی بوده و به دنیای فیلم The Batman تعلق نداشته است، در نتیجه ریبوتی در آن رخ نداده است.

در حال حاضر مت ریوز روی دنباله فیلم The Batman با نام The Batman – Part II کار می‌کند که برای اکران در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلم دیگری با محوریت بتمن که شامل یک بازیگر جدید می‌شود و بخشی از دنیای دی سی است نیز به کارگردانی اندی موسکیتی (Andy Muschietti)، کارگردان فیلم The Flash در دست ساخت قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments