#مهسا_امینی

بازی نقش آفرینی The Ascent برای ایکس‌باکس سری ایکس معرفی شد

بازی برای هر دو کنسول نسل هشتمی و نهمی مایکروسافت در دسترس خواهد بود

در جریان مراسم اینساید ایکس‌باکس، رسما از بازی The Ascent رونمایی شد.

ساعاتی قبل، مراسم اینساید ایکس‌باکس (Inside Xbox) به صورت رسمی برگزار شد و در آن شاهد رونمایی از بازی‌های بسیار زیادی بودیم. در همین جریان، استودیو نئون جیانت (Neon Giant) رسما از محصول جدید خود با نام The Ascent پرده‌برداری کرد.

The Ascent، یک بازی در سبک اکشن-نقش آفرینی است که در دنیایی علمی-تخیلی با فضای سایبرپانکی جریان دارد. گیمرها در این اثر می‌توانند به گشت و گذار و اکتشاف در جهان بازی به صورت آزادنه بپردازند و برای ارتقا قدرت و تجهیزات خودشان، دارایی‌های دشمنان را غارت کنند. همچنین، می‌توانید ماجراجویی خود را هم به صورت تک‌نفره و هم در حالت Co-Op و 4 نفره آغاز و تجربه کنید.

داستان حول محور یک شرکت بسیار بزرگ به نام The Ascent Group جریان دارد که در شروع بازی شاهد تعطیلی آن به دلایل بسیار مرموزی هستیم. با تعطیلی این شرکت، سیستم‌های امنیتی در دنیای بازی به طور کلی مشکل پیدا می‌کنند و همین امر باعث به خطر افتاد دنیا می‌شود. حالا در بازی شما باید خیلی سریع و قبل از اینکه اتفاق فاجعه باری رخ دهد، به حقیقت پشت این اتفاق پی ببرید.

بازی The Ascent سال آینده، روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد و کاربران هر دو کنسول نسل هشتمی و نهمی مایکروسافت می‌توانند به تجربه‌ی این بازی بپردازند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا