تماشا کنید: سکانس مرگ گوئن استیسی بدون اسلوموشن

تراژدی بیشتر!

تماشا کنید: سکانس مرگ گوئن استیسی بدون اسلوموشن آیدا امشاسفند ۲ ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ مارول

یک فن به تازگی سکانس مرگ گوئن استیسی را بدون اسلوموشن و افکت منتشر کرده که به نحوی نوعی تراژیک‌تر و غم انگیزتر نشان داده شده است.

آخرین فیلم مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) با عنوان The Amazing Spider-Man 2 در سال ۲۰۱۴ اکران شد و با اینکه زیاد مورد علاقه منتقدین نبود سکانس‌های خوبی را به تصویر کشید، مانند صحنه مرگ گوئن استیسی. به تازگی طرفداران این فیلم سکانس مرگ گوئن استیسی را بدون افکت و اسلوموشن منتشر کرده‌اند که به طرز غم‌انگیزی سکانس را بهتر کرده است. ویدئوی منتشر شده را می‌توانید از رسانه سرگرمی تماشا کنید:

کارگردان این فیلم، مارک وب (Marc Webb) تصمیم گرفت برای تشدید بخشیدن به درامای صحنه، این سکانس به یک صحنه آهسته تبدیل شود. همانطور که گفته شد، دیدن سکانس مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2 در زمان واقعی تاکید می‌کند که اوضاع چقدر دیوانه‌وار بوده که منجر به مرگ گوئن شده است. 

گارفیلد به تازگی در فیلم Spider-Man: No Way Home به همراه دو مرد عنکبوتی دیگر همکاری کرد و این قسمت پر از لحظات به یاد ماندنی بود، اما سکانس سقوط ام.جی بدون شک یکی از مهمترین قسمت‌ها برای پیتر پارکر اندرو گارفیلد بود. این سکانس به پارکر اندرو اجازه داد که شکست خود در نجات گوئن را در فیلم جبران کند. اما اهمیت این سکانس برای خود گارفیلد بیشتر هم بوده، او بعدا اعلام کرد که این سکانس نظر اورا برای بازی در این فیلم جذب کرد. 

نه تنها این سکانس به مرگ دلخراش گوئن ادای احترام کرد، بلکه به گارفیلد اجازه داد که توانایی بازیگری خود را به رخ بکشد. علیرغم واکنش منتقدان به فیلم‌های گارفیلد، او به عنوان بهترین پیتر پارکر و مرد عنکبوتی شناخته می‌شود. در این مرحله، مشخص نیست که گارفیلد همچنان به عنوان مرد عنکبوتی روی پرده باز خواهد گشت یا نه.

پس از حضور او در Spider-Man: No Way Home، کمپینی برای ادامه داستان او به عنوان مرد عنکبوتی پس از مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2 آغاز شد ولی هنوز هیچ خبری در مورد اینکه آیا حرکتی واقعی در این زمینه شروع شده وجود ندارد، اما مولتی ورس رو به گسترش ممکن است راه را برای بازگشت او هموار کند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا