1%
  • 0/10

تماشا کنید: بازی بقا The Alters با داستانی عجیب به گیم پس می‌آید

نمایش گیم پلی برای نخستین بار

تماشا کنید: بازی بقا The Alters با داستانی عجیب به گیم پس می‌آید ۰ ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

استودیو 11 بیت در جریان جدیدترین قسمت برنامه Xbox Partner Preview از تریلر گیم پلی بازی بقا The Alters رونمایی کرد.

11 بیت (Eleven Bit Studios)، یک استودیو لهستانی بوده که با ساخت و عرضه This War of Mine توانست نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد. آن‌ها چند سال بعد بازی Frostpunk و سپس نسخه دومش، یعنی Frostpunk 2 را ساختند و حالا هم روی محصول جدیدی کار می‌کنند: The Alters. بازی The Alters نخستین بار در رویداد PC Gaming Show 2022 معرفی شد اما در ادامه اخبار زیادی از آن به گوش نرسید.

قسمت جدید برنامه Xbox Partner Preview شب گذشته برگزار شد و در جریان آن، استودیو 11 بیت تریلر گیم پلی بازی بقا The Alters را به نمایش درآورد. عنوان مزبور برخلاف محصولات پیشین استودیو از دوربینی سوم شخص بهره برده و درباره یک معدنچی به نام یان دالسکی است که در سیاره‌ای خطرناک سقوط می‌کند. او باید هر چه زودتر منابع مورد نیاز را جمع آوری کرده و از سیاره خارج شود؛ در غیر این صورت بخاطر امواج کشنده خورشیدش می‌میرد.

سفینه‌ای که یان دالسکی دارد، بسیار بزرگ بوده و نیازمند یک تیم کامل از خدمه حرفه‌ای و با تجربه‌ است. از آنجایی که تنها بوده و هیچ کس را ندارد، تصمیم می‌گیرد با استفاده از یک ماده به نام رپیدیم، واریانت‌های خودش را ساخته و با کمکشان سفینه را توسعه داده و برای رفتن از سیاره آماده کند. طبق آنچه در ویدیوی گیم پلی بازی بقا The Alters می‌بینیم، کاربر با مشکلات متعددی در طول داستان مواجه خواهد شد.

هر کدام از واریانت‌هایی که از یان دالسکی ساخته شده، ویژگی‌های رفتاری و اهداف متفاوتی دارد. همین موضوع باعث اختلاف میانشان شده و کاربر باید راهی برای عدم تاثیرگذاری این اختلافات روی عملکرد سفینه بیابد. به این مورد باید چالش‌های جستوجو در سیاره بسیار خطرناک را اضافه کرد. سیستم توسعه سفینه بازی The Alters به Fallout Shelter و XCOM شباهت داشته و در ضمن، گرافیک آن چشم نواز بنظر می‌رسد.

تاریخ انتشار بصورت دقیق مشخص نشده و تنها می‌دانیم در سال جاری میلادی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. همچنین از همان ابتدا به سرویس گیم پس (Game Pass) خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments