بازی موبایل Fallout Shelter Online معرفی شد

شخصیت‌های دنیای Fallout بازمی‌گردند

بازی موبایل Fallout Shelter Online معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Fallout Shelter Online

به تازگی شرکت بتزدا بازی موبایل Fallout Shelter Online را معرفی کرده که به‌نظر می‌رسد نسخه‌ی گسترده‌تری از عنوان Fallout Shelter باشد.

همان‌طور که می‌دانید بازی Fallout Shelter نسخه‌ای کاملا متفاوت از دنیای فال‌اوت برای موبایل‌ها بود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و توانست به یک بازی محبوب تبدیل شود. داستان بازی از این قرار است که دنیا بخاطر بمب هسته‌ای که منفجر شده، شرایط خوبی ندارد و زندگی کردن روی زمین بخاطر انواع و اقسام خطرات، انتخاب امنی نیست. در این بازی موبایل بازیکنان می‌بایست برای حفظ جان و بقای انسان‌ها به ساخت پناهگاه بپردازند و منابع مختلفی را جمع‌ آوری کنند. همچنین ماموریت‌های جالبی در این بازی وجود دارد که با فرستادن تعدادی از افراد پناهگاه به دنیای بیرون، غنیمت‌های با ارزشی به‌دست می‌آید.

در تازه‌ترین اخبار منتشر شده، استودیو‌ی بازیسازی بتزدا از بازی جدیدی رونمایی کرده که قرار است نسخه‌ی گسترده‌تر فال‌اوت شلتر باشد. طبق توضیحاتی که درمورد این عنوان داده شده، Fallout Shelter Online جانشین Fallout Shelter خواهد بود.

بازیکنان در کنار مدیریت کلاسیک Vault، قادر به گرفتن نیروهای جدید از شخصیت‌های معروف سری Fallout خواهند بود. کاربران می‌توانند تیم ماجراجویی بی‌نقص بسازند، با دشمنان خطرناک مقابله کنند و در سرزمین Wasteland وحشی، جان خود را به خطر بیاندازند. هرکس که از Wasteland جان سالم به‌در ببرد حاکم آن منطقه خواهد بود. ای سرپرست، آیا آن‌چه که برای ساخت آینده‌ای بهتر برای دنیای آخرالزمانی لازم است، در اختیار داری؟

هنوز تاریخ انتشار Fallout Shelter Online اعلام نشده و این بازی به زودی در اپ‌استور و گوگل‌پلی در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا