تعداد بازیکنان The Texas Chain Saw Massacre به بیش از یک میلیون نفر رسید

تنها در عرض یک روز!

تعداد بازیکنان The Texas Chain Saw Massacre

بر اساس اعلام شرکت گان مدیا، تعداد بازیکنان بازی The Texas Chain Saw Massacre تنها در عرض ۲۴ ساعت نخست عرضه به بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است.

چند روزی است که بازی جدید استودیو سومو دیجیتال با نام کشتار با اره برقی در تگزاس برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شده است؛ اثری که بر اساس داستان‌های قتل‌ و عام‌های وحشتناک در یکی از شهرهای کوچک تگزاس و فیلم نمادین مجموعه در سال ۱۹۷۴ میلادی ساخته شده و شما را در نقش قاتل یا قربانی‌های او قرار می‌دهد.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، استقبال بازیکن‌ها از بازی ترسناک کشتار با اره برقی در تگزاس بی‌نظیر بوده است؛ به طوری که بر اساس گزارش اخیر شرکت گان مدیا، تعداد بازیکنان بازی در عرض ۲۴ ساعت نخست عرضه از مرز یک میلیون نفر در سراسر جهان عبور کرده است. این رقم مختص یک پلتفرم خاص نیست و شامل تمام گیمرها در پلتفرم‌های مختلف می‌شود.

نکته مهم این است که بر اساس گزارش‌ها، ظاهرا روند رو به رشد جامعه بازی کماکان ادامه دارد و به مرور زمان بازیکن‌های زیادی به جمع خانواده این اثر ملحق می‌شوند. از این رو، انتظار می‌رود این رقم در روزهای آینده بیشتر شده و شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در این زمینه باشیم.

دقت داشته باشید که دستیابی به جامعه یک میلیون نفری لزوما به معنی فروش یک میلیون نسخه‌ای بازی نیست؛ به خصوص که این عنوان از همان ابتدا در سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس نیز عرضه شده است. بدون شک، بخشی از این موفقیت بزرگ را باید مدیون انتشار بازی در گیم پس بود.

لازم به ذکر است که بازی The Texas Chain Saw Massacre در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. همان‌طور که اشاره شد، مشترکین گیم پس همین حالا می‌توانند بازی را به طور رایگان تجربه کنند.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا