#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر لانچ Hood: Outlaws and Legends منتشر شد

سرقت در قرون وسطی

تماشا کنید: تریلر لانچ Hood: Outlaws and Legends منتشر شد نریمان هروی ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

بازی Hood: Outlaws and Legends امروز به شکل کامل عرضه شد و به همین مناسبت نیز یک تریلر لانچ برای این بازی، منتشر شده است.

Focus Home Interactive و Sumo Digital تریلری دیگر را برای بازی چندنفره‌ی PvEvP خود یعنی Hood: Outlaws and Legends منتشر کردند. چند روز پیش این بازی به شکل Early Access در دسترس قرار گرفت و حالا نیز این بازی از امروز به شکل کامل و در سراسر جهان قابل تجربه است. اگر اطلاعات خاصی در مورد بازی Hood: Outlaws and Legends ندارید، توضیحاتی کوتاه را خدمت شما عرض می‌کنیم تا در صورت تمایل، این بازی را تهیه کنید.

Hood: Outlaws and Legends در قرون وسطی رخ می‌دهد و هر تیم از بازیکنان، شامل ۴ نفر با نقش‌ها و کلاس‌های مختلف خواهد بود و وظیفه‌ی این بازیکنان، جمع کردن Treasure  و دزدین اشیای کران‌قیمت است. از همین نقش‌ها می‌توان به Mystic ،Hunter ،Brawler و Ranger اشاره کرد. البته که محافظین و کلانتر‌هایی که توسط هوش مصنوعی کنترل خواهند شد، در سر راه شما قرار می‌گیرند و علاوه بر آن‌ها، تیم‌های رقیب نیز مانع شما خواهند شد و برای پیروزی در هر مسابقه، باید آن‌ها را نیز از میان ببرید. روند کلی این بازی بیشتر روی پیدا کردن صندوق و کلید آن، جمع کردن محتویات صندوق و صدالبته، زنده خارج شدن از مهلکه، متمرکز است.

این بازی محیط‌ها، کارکترها و توانایی‌های مختلفی پیش روی شما می‌گذارد تا با دوستان خود به دزدیدن گنج و اشیای قیمتی بپردازید و تجربه‌ی لذت‌بخشی در مخفی‌کاری و مبارزات داشته باشید.

بازی Hood: Outlaws and Legends امروز برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شد.

نظر شما در مورد Hood: Outlaws and Legends چیست؟ آیا نظر شما را جلب کرده و آن را تهیه خواهید کرد؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا