برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر بازی Hood: Outlaws And Legends گیم پلی حالت Heist را نشان می‌دهد

دقایقی از گیم پلی بازی رابین هود!

تریلر بازی Hood: Outlaws And Legends گیم پلی حالت Heist را نشان می‌دهد ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

تریلر بازی Hood: Outlaws And Legends که به تازگی منتشر شده، نحوه صحیح تکمیل چالش‌های حالت Heist را نشان می‌دهد که چگونه کلاس‌های مختلف در انجام آن‌ها تاثیر متفاوتی خواهد گذاشت.

افسانه رابین هود (Robin Hood) و کمک‌های او به افراد فقیر در مقابل پادشاه ظالم، همیشه یکی از موضوعات خاص و جذاب برای ساخت فیلم‌ها و سریال‌هایی بوده که در سالیان گذشته عرضه شده‌اند. به هر حال وجود یک قهرمان بزرگ همراه با دسته‌ای از یاران که همگی بر ضد ناعدالتی مبارزه می‌کنند و حامی مردم هستند همیشه مورد استقبال طرفداران قرار می‌گیرد، اما وارد کردن جهان رابین هود به دنیای جدید بازی‌های ویدیویی، آن هم در گرافیک 4K کاری است که ظاهرا تنها از پس استودیو Sumo Digital سازنده بازی Sackboy: A Big Adventure برخواهد آمد!

بازی Hood: Outlaws And Legends نام همان عنوانی است که اولین تریلر گیم پلی آن در رویداد Game Awards 2020 منتشر شده و جریان دزدی‌های رابین هود را در روایتی متفاوت بیان می‌کند. با این وجود در این بازی سبک چندنفره، روال نجات مردم و غارت خزانه سلطنتی برای کمک به فقرا در قالب حالتی به نام Heist انجام می‌شود که در تریلر جدید این بازی نمایش داده شده است. لازم به ذکر است که این کار با افراد مختلف دسته رابین هود انجام می‌شود که هرکدام یک کلاس متفاوت محسوب می‌شوند که قابلیت‌های منحصری را دارند.

کلاس‌های موجود در این بازی در واقع ۴ نوع هستند که قرار است تا پس از عرضه بازی طی یک به روزرسانی در فصل اول، به ۵ مورد افزایش پیدا کند. همچنین گفته شده که در فصل اول بازی جزئیات بسیاری در کنار چند نقشه جدید اضافه خواهد شد. به هر حال کلاس‌های معرفی شده در تریلر، شامل یک دسته دور برد به نام Ranger است که می‌توانند از راه دور آسیب‌رسانی بالایی داشته باشند و تیرهای انفجاری شلیک کنند. با این وجود کلاس Brawler شامل کاراکترهایی می‌شود که می‌توانند در مبارزات نزدیک دشمنان را تکه تکه کرده و دروازه‌های بزرگ را باز کنند. همچنین درباره این کلاس لازم به ذکر است که شخصیت‌های آن بیشترین میزان Stamina برای حمله پشت سر هم را خواهند داشت. کلاس سوم در این بازی نیز Hunter نام دارد که کار آن‌ها قایم شدن از مقابل دید دشمن و سپس حمله ناگهانی با بمب دود و سایر ابزار مخفی‌کاری است. در آخر نیز کلاس Mystic وجود دارد که می‌توانند میزان سلامتی سایر هم‌تیمی‌ها را افزایش داده و خود نیز در مقابل حملات دشمنان دفاع کنند.

همچنین پنجمین کلاس که هنوز اطلاعاتی از آن منتشر نشده و در فصل اول بازی اضافه خواهد شد، Eidaa نام دارد که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که تمامی کلاس‌های ذکر شده قابلیت ارتقا، تغییر اسلحه و ویژگی‌ها را خواهند داشت تا بتوانید به سبک خاص خود دزدی کنید!

به علاوه، در تریلر گیم پلی بازی Hood: Outlaws And Legends می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره حالت Heist را مشاهده کنید. در این بخش بازیکنان به دو دسته تقسیم می‌شوند که هرکدام باید به سرعت به قلعه‌ای به صورت مخفیانه حمله کرده و در اولین قدم کلید خزانه را از افسر ارشد بدزدند؛ سپس باید به کلی خزانه را خالی کرده و از محل با موفقیت فرار کنند. با این حساب عنوان Outlaws And Legends یک بازی در سبک کاملا استراتژیک و مخفیانه خواهد بود که طرفداران آن را بسیار خوشحال خواهد کرد!

در تریلر منتشر شده، یکی از افراد کلاس Ranger بازیکنان روی پل رو می‌زند تا نتوانند به صندوقچه دسترسی داشته باشند. از طرفی نیز یک Hunter در حال محافظت از یک منطقه است تا یاران او طلا را با موفقیت خارج کنند. با این حال در ویدیو همچنین نشان داده شدخ که اگر افراد تیم توسط گاردها دیده شوند چه اتفاقی خواهد افتاد؛ در این صورت، تمامی دشمنان و حتی تیم مقابل می‌توانند شما را ببینند و گاردهای بیشتری به منطقه اعزام خواهند شد تا جلوی کار تیم را بگیرند. با این حساب اگر میزان مخفی‌کاری یک تیم بهتر باشد و به خوبی بتوانند گاردهای حاضر در منطقه را بی سر و صدا از سر راه بردارند، می‌توانند بدون اینکه تیم حریف از مکان صندوقچه مطلع شود آن را خارج کنند. با این وجود اگر شما هنگام خارج کردن صندوقچه دیده شوید، تیم مقابل به سرعت خود را به هرج و مرج می‌رساند و وسط درگیری شما با محافظان، مال دزدیده شده را برای خود خواهند برد!

چنان که در تریلر بازی Hood: Outlaws And Legends دیده می‌شود، این عنوان کاملا پتانسیل تبدیل شدن به یک بازی مخصوص eSports را دارد، چراکه سطح رقابت در آن بسیار بالا بوده و عملا به هوش بازیکنان مربوط می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که سازندگان به خوبی برنامه‌ریزی فصل‌های مختلف و محتوای آینده آن را هم انجام داده‌اند تا حداقل برای چند سال شاهد حضور رابین هود و یارانش در سرقت قلعه‌ها، روی کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس در کنار پلتفرم رایانه شخصی باشیم!

بازی Hood: Outlaws And Legends در تاریخ ۲۰ اردیبهشت (۱۰ می) عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments