سازندگان Friday The 13th مشغول ساخت بازی Texas Chainsaw Massacre هستند

توقف قطار ژانر وحشت در ایستگاه Leatherface

سازندگان Friday The 13th مشغول ساخت بازی Texas Chainsaw Massacre هستند نریمان هروی ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
Texas Chainsaw Massacre

Gun Media که بازی Friday The 13th را ساخته بود باری دیگر سراغ اقتباس از یک فیلم ژانر وحشت می‌رود و نام آن The Texas Chainsaw Massacre است.

فرنچایز The Texas Chainsaw Massacre که یکی از نمادین‌ترین فرنچایز‌های سینمای وحشت محسوب می‌شود احتمالا به زودی صاحب یک اقتباس ویدئوگیم می‌شود و سازنده‌ی آن نیز Gun Media خواهد بود که بازی Friday The 13th را در کارنامه‌ی خود دارد. این بازی در ابتدا با استقبال نسبتا مناسبی رو به رو شد و در نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی، سرور‌های این بازی برای همیشه خاموش شدند. خوشبختانه از آن زمان، Gun Media فرصت حرکت به سوی پروژه‌های دیگر را پیدا کرد.

 

از بازی‌های ژانر وحشت Gun Media می‌توان بازی‌های Friday the 13th: The Game و Layers Of Fear 2 را نام برد. بازی Friday the 13th: The Game با Dead By Daylight که یک سال پیش از آن منتشر شد، شباهت‌های نسبتا زیادی داشت. بازی Dead By Daylight شامل کارکتر‌ها و آنتاگونیست‌هایی از فرنچایز‌های مختلف ژانر وحشت بود و به تازگی Hellraiser به آن اضافه گردیده است. همچنین کارکتر‌هایی از فرنچایز‌هایی مثل Nightmare on Elm Street ،Scream ،Halloween و The Texas Chainsaw Massacre هم در این بازی حضور پیدا کرده‌اند.

کاربری ذر وب‌سایت Reddit ادعا کرده که وقتی به سایت www.therfacethegame.com سر زده، به وب‌سایت Gun Media منتقل شده است. از آنجایی که این شرکت علاقه‌ی زیادی به ساخت بازی‌های ترسناک دارد، از این رو می‌توان استناد کرد که آنان مشغول ساخت یک بازی بر اساس The Texas Chainsaw Massacre هستند. همچنین مدیرعامل این شرکت در توییت‌هایی به این فرنچایز ژانر وحشت اشاره کرده بود. همچنین پیش از این مدارکی در خصوص ساخت اقتباس ویدئوگیم از فیلم Holloween نیز به دست آمده بود.

آقای کین هودر که نقش جیسون ورهیس را در چهار فیلم Friday The 13th بازی کرده بود هم به تازگی اعلام کرده که مشغول انجام پروسه‌ی موشن کپچر برای یک فرنچایز ترسناک دیگر است. می‌توان از این قضیه متوجه شد که به احتمال زیاد آقای کین هود بازگشته تا نقش یک آنتاگونیست معروف دیگر یعنی Leatherface را بازی کند!

اگر تمامی این قطعات را کنار یک‌دیگر بگذاریم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که بازی The Texas Chainsaw Massacre در دست ساخت است و البته مشخص نیست که آیا قرار است این بازی، یک عنوان تک‌نفره باشد یا چندنفره.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که قرار است بازی The Texas Chainsaw Massacre نیز چندنفره باشد؟ خوشحال می‌شویم که برای ما کامنت بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا