ویدیو جدید انیمیشن لاک پشت‌های نینجا روی دوران کودکی شخصیت‌های اصلی تمرکز دارد

این ویدیو کوتاه است

استودیو پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) که وظیفه اکران را بر عهده دارد، ساعاتی قبل ویدیو جدید انیمیشن لاک پشت‌های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) را در کانال یوتیوب خود قرار داد.

 

نیکلودئون (Nickelodeon) یک شبکه کابلی بوده که به صورت ویژه روی کودکان تمرکز دارد. رمزی نایتو (Ramsey Naito) به محض اینکه ریاست بخش انیمیشن این شرکت را بر عهده گرفت، ریبوت سینمایی لاک پشت‌های نینجا را در دستور کار خود قرار داد. نتیجه تلاش‌های او، Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem بوده که توسط جف رو (Jeff Rowe) کارگردانی شده است. در پرونده هنری او سریال Disenchantment و فیلم سینمایی The Mitchells vs. the Machines دیده می‌شود.

پارامونت پیکچرز که وظیفه اکران را بر عهده دارد، اخیراً ویدیو جدید انیمیشن لاک پشت‌های نینجا را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این انیمیشن سینمایی روی دوران جوانی لاک پشت‌های نینجا تمرکز دارد. آن‌ها از زندگی پنهانی در فاضلاب‌های نیویورک خسته شده و می‌خواهند با انجام فعالیت‌های ابرقهرمانانه، توجه مردم را جلب کرده و مورد پذیرش آن‌ها قرار بگیرند. هر چند، با ورود گروهی از جهش یافتگان شرایط بهم ریخته و لاک پشت‌ها در یک مخمصه گرفتار می‌شوند.

ویدیو جدید انیمیشن لاک پشت‌های نینجا تنها ۳۰ ثانیه زمان داشته و شخصیت استاد اسپلینتر در نقش راوی آن ظاهر شده است. طبق توضیحات او، ۱۵ سال پیش با چهار لاک پشت کوچک مواجه شد که در حال بازی در یک مایع سبز رنگ بودند. با گذشت چند وقت از آن ماجرا، او و لاک پشت‌ها جهش یافته و شکل و شمایلی انسانی پیدا کردند. در ضمن، نماهای پایانی ویدیو لاک پشت‌های نوجوان و استاد کهنسال را به نمایش می‌گذارد.

اگر صداپیشه‌های چهار شخصیت اصلی را نادیده بگیریم، می‌توان گفت چهره‌های مشهوری در لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته حاضر هستند. جکی چان (Jackie Chan)، جان سینا (John Cena)، آیس کیوب (Ice Cube) و جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) بترتیب به عنوان استاد اسپلینتر، یک شخصیت منفی به نام راک استدی، یک جهش یافته به نام سوپرفلای و یک دانشمند نابغه به نام بکستر استاکمن صحبت می‌کنند. ست روگن (Seth Rogen) هم در کنار نوشتن فیلمنامه، صداپیشگی یک شخصیت منفی به نام بیباپ را انجام داده است.

انیمیشن TMNT: Mutant Mayhem قرار است از تاریخ ۱۱ مرداد (مصادف با ۲ آگوست) به سینماها بیاید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا