تاتی گابریل احتمالا در فیلم Mortal Kombat 2 حضور دارد

هنرنمایی در نقش جید

تاتی گابریل احتمالا در فیلم Mortal Kombat 2 حضور دارد حمید توحیدلو ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
تاتی گابریل در فیلم مورتال کمبت 2

به نظر می‌رسد که تاتی گابریل در حال مذاکره برای هنرنمایی در نقش جید در فیلم سینمایی مورتال کمبت 2 است.

تاتی گابریل (Tati Gabrielle) که بسیاری از مخاطب‌ها او را به خاطر نقش آفرینی در سریال ماجراجویی‌های هراس انگیز سابرینا (The Chilling Adventures of Sabrina) می‌شناسند، مدتی پیش در نقش جو برادوک، شخصیت منفی در فیلم آنچارتد هنرنمایی کرد و به خوبی درخشید.

حال بر اساس گزارش اخیر هالیوود ریپورتر، گویا تاتی گابریل در حال مذاکره برای ایفای نقش جید (Jade) در دنباله فیلم اقتباسی مورتال کمبت بوده و مهم‌تر اینکه این مذاکرات در مرحله نهایی قرار دارد.

جید یکی از شخصیت‌های پرطرفدار سری مورتال کمبت به شمار می‌رود که برای نخستین بار در بازی دوم این فرنچایز و در سال ۱۹۹۳ میلادی پا به عرصه گذاشت. جید دوست صمیمی پرنسس کیتانا بوده که همواره قصد مراقبت از او را دارد. از طرفی، جید یکی از قاتلان اجیر شده شائو کان است.

قسمت دوم فیلم Mortal Kombat ادامه داستان گروهی از مبارزها را روایت می‌کند که از قلمرو ارث رلم در برابر اوت ورلد محافظت می‌کنند. آقای سایمون مک‌کوید (Simon McQuoid) وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و فیلم‌نامه این فیلم اقتباسی نیز توسط جرمی اسلیتر (Jeremy Slater)، خالق مجموعه تلویزیونی شوالیه ماه (Moon Knight)، نگارش شده است.

بهتر است بدانید که جدا از مذاکره تاتی گابریل، وارنز برادرز پیکچرز و نیو لاین سینما در حال حاضر با کارل اربن (Karl Urban)، ستاره سریال The Boys، برای هنرنمایی در نقش جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2 در حال مذاکره هستند.

طبق گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد پروسه تولید و فیلم‌برداری فیلم سینمایی مورد انتظار Mortal Kombat 2 در تابستان سال جاری توسط وارنر بردارز پیکچرز و نیو لاین سینما خواهد شد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا