#مهسا_امینی

سازندگان فیلم Mortal Kombat 2 به خواسته طرفداران عمل خواهند کرد

نظرات کاربران اهمیت دارد

سازندگان فیلم Mortal Kombat 2

سازندگان فیلم Mortal Kombat 2 اخیرا طی یک مصاحبه به صورت رسمی اعلام کرده‌اند که نظر طرفداران برای آن‌ها مهم است و حتما به آن گوش می‌کنند. با این وجود، طرفداران چه انتظاراتی از این دنباله خشن دارند؟

پس از اکران فیلم Mortal Kombat Anhelation در سال ۱۹۹۷، عملا هیچ فیلم رسمی دیگری به صورت لایو اکشن برای روایت سینمایی داستان سری بازی و کمیک‌های مورتال کامبت در نظر گرفته نشد. به هر حال سری بازی‌های Mortal Kombat حدود دو دهه است که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل نیز انتظار می‌رفت تا سازندگان طی دو دهه گذشته فیلم‌ها و سریال‌هایی را درباره روایت داستان هیجان‌انگیز مورتال کامبت روی پرده سینما ببرند. با این وجود، ما به جز چند فیلم ساخت خود طرفداران در فضای مجازی چیزی را مشاهده نکردیم،‌تا اینکه بالاخره خبر ساخت یک فیلم ریبوت در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و در نهایت، سال ۲۰۲۰ شاهد یک اثر سینمایی جدید با عنوان Mortal Kombat بودیم؛ اثری که تفاوت‌ها و شباهت‌هایی را با داستان سری بازی داشت و توانست تا حدودی طرفداران را راضی نگه دارد.

این در حالی است که عملا این فیلم که Mortal Kombat نام دارد، داستانی پیش از رخ دادن مسابقات مورتال کامبت را روایت می‌کند و این یعنی خبری از سری مبارزات مشهور آن نیست؛ گرچه در آن شاهد چندین فیتالیتی درجه ۱ و سطح بالا هستیم که از جمله آن می‌توان به نصف کردن با کلاه و همچنین بیرون ریختن دل و روده شاهزاده گورو (Goro) اشاره کرد.

با این وجود یکی از نقدهایی که به این فیلم وارد شده، درباره این است که سازندگان سعی کرده‌اند تا داستانی که باید در سه ساعت روایت میشد را خیلی سریع جمع‌بندی کرده و کمترین جزئیات را به تصویر بکشند؛ موردی که ظاهرا در کنار چندین ایراد دیگر، در قالب نظرات کاربران حال به چشم سازندگان فیلم Mortal Kombat 2 رسیده و قصد دارند تا آن‌ها را رفع کنند.

نظر سازندگان فیلم Mortal Kombat 2 درباره کامنت‌های کاربران

به گفته جرمی اسلیتر (Jeremy Slater)، نویسنده فیلمنامه Mortal Kombat 2، او به همراه سایر اعضای سازنده این اثر سینمایی اخیرا روی نظراتی که کاربران درباره فیلم اول داشته‌اند تمرکز کرده و قصد دارند تا عنوان دنباله را با احتیاط بیشتری تولید کنند.

نویسنده سریال Moon Knight در توضیحات خود ادامه داد که تیم سازنده قصد دارد تا اینبار با در نظر گرفتن تمامی نکات منفی فیلم قبلی،‌ دنباله‌ای را بسازد که عملا می‌تواند از همه نظر بهتر بوده و طرفداران را راضی نگه دارد. به هر حال همانطور که اشاره شد داستان فیلم اول عملا قبل از شروع مسابقات مورتال کامبت روایت شده بود و حال با فیلم Mortal Kombat 2 عملا می‌توان انتظار یک اثر فوق‌العاده هیجان‌انگیز را با شروع آن داشت.

همچنین در نظر داشته باشید که دنباله فیلم Mortal Kombat شامل شخصیت‌های بیشتری می‌شود که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به جانی کیج (Johnny Cage) اشاره کرد؛ کاراکتر محبوبی که اخیرا نقش بسیار مهمی را هم در سری بازی‌های Mortal Kombat داشته و قرار است تا احتمالا توسط The Miz از WWE به جهان لایو اکشن وارد شود. همچنین گفته شده که این اثر هم درست مثل عنوان قبل شامل صحنه‌های خشن بسیاری خواهد بود که احتمالا به نصف کردن شخصیت‌ها و همچنین ریختن خون افراد ختم خواهد شد؛ به علاوه اینکه رسما گفته شده اینبار قرار است تا استفاده بهتری از برخی فیتالیتی‌های کاراکترها انجام شود و شاهد صحنه‌های مشابه بسیاری با جهان بازی باشیم.

در کنار تمام این موارد هم سازندگان فیلم Mortal Kombat 2 اعلام کرده‌اند که پیشینه شخصیت‌ها در این دنباله مورد انتظار بهتر روایت می‌شود و جزئیاتی که در عنوان اول از دست رفته بودند در این فیلم نشان داده خواهند شد.

اما نظر شما درباره این اثر سینمایی چیست؟ آیا Mortal Kombat 2 موفق می‌شود تا نظر طرفداران را همانطور که باید و شاید جلب کند؟


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا