برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مدیر تیک‌تو از عدم معرفی GTA 6 برای رایانه‌های شخصی می‌گوید

با گذشت زمان معرفی می‌شود

مدیر تیک‌تو از عدم معرفی GTA 6 برای رایانه‌های شخصی می‌گوید ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
GTA 6 برای رایانه‌های شخصی

استراس زلنیک مدیر کمپانی تیک‌تو در صحبت‌های اخیر درباره عدم معرفی GTA 6 برای رایانه‌های شخصی توضیحاتی ارائه کرده است.

اولین تریلر منتشر شده از بازی Grand Theft Auto 6 در دسامبر سال گذشته از عرضه بازی در سال 2025 برای پلتفرم‌های مقصد پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس خبر داد و به مانند عناوین قبلی ساخته شده توسط راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، خبری از انتشار بازی برای رایانه‌های شخصی نبود. در جریان مصاحبه‌ای در کنفرانس TD Cowen در هفته جاری، از استراس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیرعامل شرکت تیک‌تو (Take-Two) پرسیده شد که آیا عدم معرفی GTA 6 برای رایانه‌های شخصی امری قطعی بوده و یا در آینده می‌تواند تغییر یابد.

ایشان در پاسخ بدین شرح توضیح داد که “عدم معرفی بازی برای یک پلتفرم امری نیست که بتواند قطعی و بدون تغییر باشد. زیرا تنها چیزی که پس از معرفی نشدن بازی برای یک پلتفرم می‌تواند به وقوع بپیوندد، به نظرم معرفی همان موضوع و یا ادامه یافتن عدم معرفی است. به نظر من این اتفاق می‌تواند صورت بگیرد و چیزی نیست که تایید شده و بدون تغییر باشد.”

“با این حال راک‌استار گیمز رویکرد مشخصی برای پلتفرم‌ها دارد که پیش از این دیده‌ایم و در طول زمان معرفی‌های بیشتری از آن‌ها صورت می‌گیرد. من معتقدم استراتژی درست برای کسب و کار ما، بودن در جایی است که مصرف‌کننده حضور دارد و به صورت تاریخی نیز این کمپانی کاری که انجام داده بدین شکل بوده که به تمامی مخاطبین در طول زمان روی هر پلتفرمی که حضور داشته باشند و منطقی باشد توجه کرده است.”

در طول چند سال اخیر شرکت راک‌استار همواره انتشار بازی‌های خود روی کنسول‌ها را در اولویت قرار داده و سپس پس از مدتی روی سایر پلتفرم‌ها از جمله رایانه‌های شخصی نیز بازی‌های خود را ارائه کرده است. به همین دلیل شکی وجود ندارد پس از انتشار نسخه ششم Grand Theft Auto برای کنسول‌ها، انتشار آن برای دارندگان کامپیوترهای خانگی نیز مورد تایید واقع خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments