1%
  • 0/10

مشخص شدن زمان فیلمبرداری و خلاصه داستان Superman: Legacy

سفر کلارک کنت برای پیدا کردن میراث کریپتونی

مشخص شدن زمان فیلمبرداری و خلاصه داستان Superman: Legacy ۰ ۰۴ دی ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
خلاصه داستان Superman: Legacy

به تازگی زمان فیلمبرداری و خلاصه داستان Superman: Legacy فاش شده است. جدیدترین فیلم سوپرمن در سال ۲۰۲۵ در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

حالا دیگر با آغاز اکران فیلم Aquaman and the Lost Kingdom، کار دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) در دهمین سال فعالیتش به پایان رسیده است و اکنون طرفداران باید خود را برای آغاز دنیای دی سی (DCU) به رهبری جیمز گان (James Gunn) آماده کنند. آخرین فیلم سوپرمن با نام Man of Steel به نویسندگی و کارگردان زک اسنایدر (Zack Snyder) در سال ۲۰۱۳ روی پرده سینماها رفت و حالا جیمز گان که پیش از این سه‌گانه Guardians of the Galaxy را برای دنیای سینمایی مارول (MCU) و فیلم The Suicide Squad و سریال Peacemaker را برای دنیای توسعه‌یافته دی سی نویسندگی و کارگردانی کرده بود، در حال ساخت فیلم سینمایی جدید این شخصیت با نام Superman: Legacy است که اولین فیلم دنیای دی سی خواهد بود.

حالا در میان تازه‌ترین اخبار دنیای سینما و تلویزیون، زمان فیلمبرداری و خلاصه داستان Superman: Legacy توسط رسانه کلایدر (Collider) فاش شده است. فیلمبرداری این اثر مورد انتظار در ماه مارس سال ۲۰۲۴ (اسفند ۱۴۰۲ یا فروردین ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد. همچنین شما در ادامه می‌توانید خلاصه داستان جدیدترین فیلم سوپرمن را مشاهده کنید:

سوپرمن که خبرنگار خام و جوانی در متروپلیس است، سفری را آغاز می‌کند تا میراث کریپتونی خود را با تربیت انسانی‌اش به عنوان کلارک کنت آشتی دهد.

فیلم Superman: Legacy با الهام از مجموعه کمیک‌های All-Star Superman اثر گرنت موریسون (Grant Morrison) و فرانک کوایتلی (Frank Quietly) ساخته خواهد شد و برای اکران در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است. دیوید کورنسوت (David Corenswet) در این اثر نقش کلارک کنت ملقب به سوپرمن و ریچل بروزناهان (Rachel Brosnahan) نقش لوئیس لین (Lois Lane) را ایفا خواهند کرد. همچنین حضور ابرقهرمانان دیگری مثل گای گاردنر (Guy Gardner)، از اعضای گروه فانوس سبز (Green Lanterns) نیز در این فیلم تائید شده است و احتمالا تیم The Authority که در آینده فیلم اختصاصی خودشان را خواهند داشت نیز برای اولین بار در این فیلم به دنیای دی سی معرفی خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments