#مهسا_امینی

تریلر جدید بازی Streets of Rage 4 با تمرکز بر شخصیت‌های قدیمی منتشر شد

تاریخ انتشار لو رفته صحت ندارد

تریلر جدید بازی Streets of Rage 4 با تمرکز بر شخصیت‌های قدیمی منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی دات‌ایمیو تریلر جدید بازی Streets of Rage 4 را از طریق یوتیوب منتشر کرد. این ویدیوی روی شخصیت‌های قدیمی فرنچایز تمرکز دارد.

چندی پیش اطلاعاتی در شعبه‌ی اروپا فروشگاه eShop نینتندو قرار گرفت که از عرضه‌ی Streets of Rage 4 در تاریخ ۵ اردیبهشت (مصادف با ۲۴ آوریل) خبر می‌داد اما به‌تازگی مشخص شده که این تاریخ صحت ندارد. روابط عمومی استودیوی دات‌ایمیو با ارسال یک بیانیه‌ی برای رسانه‌ها اعلام کرد این تاریخ درست نیست. آن‌ها در بخش دیگری از بیانیه تاکید کردند جدیدترین نسخه از سری بازی‌های استریت آو ریج بسیار زود در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در همین حین که توجه بسیاری به صحیح بودن یا نبودن تاریخ انتشار لو رفته جلب شده بود، استودیو دات‌ایمیو تریلر جدید بازی Streets of Rage 4 را از طریق یوتیوب منتشر کرد. این ویدیوی تبلیغاتی، ۸۹ ثانیه زمان داشته و روی شخصیت‌های قدیمی فرنچایز تمرکز دارد. با توجه به آنچه در تریلر نشان داده می‌شود، کاربر می‌تواند نسخه‌های رترو ۱۲ شخصیت قدیمی از جمله بلیز، شیوا، ادم، مکس و چری را آنلاک کرده و با استفاده از آن‌ها به تجربه‌ی بازی بپردازد. دو نکته‌ی مهم پیرامون نسخه‌های رترو وجود دارد: نکته‌ی اول اینکه طراحی آن‌ها همچنان از گرافیک ۱۶ بیتی برخوردار است.

نکته‌ی دوم و پایانی هم اینکه هر شخصیت دارای نسخه‌های مختلف است. برای مثال، کاربر می‌تواند شخصیت بلیز از Streets of Rage 3 یا بلیز از Streets of Rage 1 را انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان بپردازد. مطابق انتظار، نسخه‌های قدیمی حرکات مخصوص به خود را دارند. با تایید حضور نسخه‌های رترو، تعداد شخصیت‌های قابل‌انتخاب در Streets of Rage 4 به رقم ۱۷ رسیده است. در ضمن، نسخه‌ی رترو شخصیت‌های قدیمی، تنها گزینه‌ای نیست که دات‌ایمیو برای طرفداران قدیمی این فرنچایز در نظر گرفته است. این دسته از کاربران می‌توانند گزینه‌ی مربوط به موسیقی متن رترو را فعال کنند تا در حین مبارزه، موسیقی متن نسخه‌ی اول و دوم استریت آو ریج را بشنوند.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان Streets of Rage 4 موجود نیست. تنها می‌دانیم که اتفاقات آن ۱۰ سال پس از قسمت سوم جریان دارد. در پایان، لازم به ذکر است که این بازی بیتم آپ هم اکنون مراحل توسعه را برای انتشار روی چهار پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی پشت سر می‌گذارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا