بازی TMNT Shredders Revenge هفته دیگر منتشر می شود

تجربه‌‌ای نفس‌گیر درکنار دوستان از خالقان Street of Rage 4

به‌تازگی و در مراسم Summer Game Fest شاهد نمایش بازی TMNT Shredders Revenge بودیم. تریلری که صحنه‌های جذابی را درکنار تاریخ انتشار زودهنگام اثر نشان می‌داد.

چندی پیش بازی TMNT Shredders Revenge که کوتاه شده همان Teenage Mutant Ninja Turtles است، با نمایش جدید خود دو چیز فوق‌العاده که طرفداران منتظر آن بودند را رونمایی کرد. اول از همه نقش‌آفرینی کیسی جونز و امکان بازی کردن در قالب این شخصیت، سپس تاریخ انتشار این بازی که حدودا یک هفته تا آن فاصله داریم. بازی جدید لاکپشت‌های نینجا یک اثر بیت‌اِم‌آپ یا همان بکش برو جلو بوده و به شکل و شمایل آثار قدیمی و قابل تحسین این ژانر ساخته شده است.

براساس اطلاعات موجود از بازی کیسی جونز جزو کاراکتر‌هایی محسوب می‌شود که در طول روند تجربه باز می‌شود، درنتیجه قرار نیست آن را از ابتدا بازی دراختیار داشته باشید. از دیگر شگفتی‌های این اثر که طرفداران را ذوق‌زده کرد، بخش Co-Op تا ۶ نفر است. پیش از این در این مجموعه ما شاهد تجربه چهارنفره بخش آنلاین و داستانی بودیم، اما حالا در بازی TMNT Shredders Revenge می‌توانیم تا ۶ نفر از دوستان خودمان را پای تجربه این اثر بیاوریم. زمانی این بخش به‌‌شدت جذاب‌تر می‌شود که بدانید بازی درست روز عرضه روی گیم‌پس در دسترس گیمر‌ها قرار خواهد گرفت. همچنین بازی به‌صورت کراس‌پلتفرم خواهد بود. درنتیجه می‌توانید با هرشخصی و روی هر پلتفرمی به تجربه این بازی بپردازید. خالی از لطف نیست که اشاره کنم سازندگان بازی به‌شدت موفق و تحسین برانگیز Street of Rage 4 روی نسخه جدید بازی لاکپشت‌های نینجا کار می‌کنند. بدون‌شک همین موضوع خود دلیلی کافی برای تجربه این اثر خواهد بود. به‌شخصه برای عرضه این عنوان لحظه‌شماری می‌کنم.

بازی TMNT Shredders Revenge در تاریخ 16 June (۲۶ خرداد) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم PlayStation و Xbox، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های دستی نینتندو سویچ عرضه خواهد شد. نظر شما درباره این اثر چیست ؟ آیا روز انتشار این اثر را تجربه خواهید کرد ؟ نظرات خودتان را با سرگرمی به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا