تریلر جدید Streets of Rage 4 از چهارمین شخصیت قابل بازی رونمایی می‌کند

یکی از شخصیت‌های آشنای این سری در قسمت چهارم باز می‌گردد

در تریلر جدید عنوان Streets of Rage 4 که در برنامه‌ی اینترنتی Nintendo’s Indie World پخش شد، چهارمین شخصیت قابل بازی رونمایی گردید که یک شخصیت آشنا برای طرفداران این سری است.

در این تریلر مشخص شد که چهارمین شخصیت قابل بازی Adam Hunter است که در قسمت اول یکی از شخصیت‌های قابل بازی بود و در نسخه‌های دوم و سوم هم حضور داشت. این تریلر بخشی از گیم‌پلی این شخصیت را نمایش می‌دهد که نشان از سرعت بالای او در وارد کردن ضربات دارد.

با رونمایی از آدام در این تریلر جدید، فهرست چهار نفره‌ی مبارزان Streets of Rage 4 به طور کامل مشخص شد که شامل سه شخصیت آشنای «اکسل استون»، «بلیز  فیلدینگ»، «آدام هانتر» و شخصیت جدید «چری هانتر» دختر آدام می‌شود.

عنوان Streets of Rage 4 در سال ۲۰۱۸ به طور رسمی رونمایی شد و سه استودیوی Lizardcube و Guard Crush Games و Dotemu وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارند. آهنگسازان سه‌گانه‌ی اصلی و آهنگسازان عناوینی چون Street Fighter 2، سری Kingdom Hearts و Ninja Gaiden روی موسیقی این عنوان کار می‌کنند. قسمت چهارم همچنان همان گیم‌پلی آشنای سری را به ارمغان خواهد آورد و گرافیکش استایلی کارتونی خواهد داشت. بازی در هر دو حالت تک‌نفره و کوآپ قابل تجربه خواهد بود.

قسمت چهارم Streets of Rage اولین نسخه از این سری خاطره‌انگیز در قرن بیست و یکم حساب می‌شود و قرار است با فاصله‌ی ۲۶ سال نسبت به انتشار قسمت سوم، در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا