نقدها و نمرات بازی Street Fighter 6 منتشر شدند

هیجان رقابت‌های خیابانی

نمرات بازی Street Fighter 6

ساعاتی پیش اولین نقدها و نمرات بازی Street Fighter 6 توسط منتقدهای معروف منتشر شدند که بر اساس آن‌ها، گویا با یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای روبه‌رو هستیم.

استریت فایتر ۶ تا به این لحظه توانسته نمره فوق‌العاده ۹۲ از ۱۰۰ از مجموع ۵۹ نقد در وبسایت متاکریتیک را به خود اختصاص دهد. در عمده این بررسی‌ها به ساختار بی‌نظیر سیستم فایتینگ و هیجان بالای مبارزات اشاره شده که البته گاها برخی‌ها نقدهای جزئی به حالت World Tour بازی وارد کردند.

در ادامه می‌توانید برخی از نقدها و نمرات بازی Street Fighter 6 از سوی منتقدهای معتبر خارجی را مطالعه کنید:

وبسایت VGC با ارائه نمره ۱۰۰ از ۱۰۰، در خصوص بازی می‌گوید:

با وجود عرضه سه بازی مبارزه‌ای جدید از سه مجموعه، رقابت بسیار سخت و جدی به نظر می‌رسد. با این حال، کپکام بهترین قدم خود را برداشته است. عملکرد بی‌نظیر این شرکت ناشر با یکی از غنی‌ترین، سرگرم‌کننده‌ترین و دارای سبک فرنچایز همچنان ادامه دارد.

وبسایت گیم اسپات با اختصاص نمره ۹۰ از ۱۰۰، توضیح می‌دهد:

از تجربه بازی خسته نمی‌شوم. آخرین چیزی که در لحظه خوابیدن به آن فکر کردم و اولین چیزی که به محض بیدار شدن به ذهنم خطور کرد، این بازی بود. بازی یک سیستم فایتینگ بسیار عالی دارد، اما در کنار آن شامل حالت‌هایی می‌شود که گاها باید در آن‌ها به طور جدی مبارزه کنید. البته، یک سری مشکلات فنی در بخش World Tour وجود دارند، اما این مشکلات آنقدر هم جدی نیستند که به تجربه بازی ضربه بزنند. با توجه به انتشار بازی‌های جدید تیکن و مورتال کامبت، به نظر می‌رسد که وارد عصر جدیدی از ژانر فایتینگ شده‌ایم. استریت فایتر ۶ نیز به خوبی پا به عرصه گذاشته است.

وبسایت IGN با اختصاص نمره ۹۰ از ۱۰۰، بازی را چنین توصیف می‌کند:

بازی‌های استریت فایتر همواره بنچ‌مارکی برای سبک فایتینگ دو بعدی بودند، اما استریت فایتر ۶ حتی یک اثر کاملا ویژه‌‌ای است. سیستم درایو یک مکانیزم جدید رقابتی است که در ابتدای هر دور از مسابقه گزینه‌های زیادی را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. کاراکترهای بازی بهترین روستر در میان بازی‌های استریت فایتر است و نت کد بازی نیز در طول ارزیابی بتا فوق‌العاده بودند. این بازی آن به قدری خوب است که داستان ضعیف و پیشرفت بسیار کند در حالت World Tour ضربه‌ای به آن وارد نمی‌کند. چه بازیکن تازه‌وارد در سبک فایتینگ باشید و چه یک مبارزه حرفه‌ای، تجربه استریت فایتر ۶ برای شما ضروری است.

وبسایت یوروگیمر با ارائه نمره ۸۰ از ۱۰۰، در خصوص بازی می‌گوید:

استریت فایتر ۶ علاوه بر اینکه اشتباه‌های نسخه قبلی را اصلاح کرده، با سروصدای زیادی وارد نسل جدید شده است.

لازم به ذکر است که بازی Street Fighter 6 در روز ۲ ژوئن سال جاری (۱۲ خرداد ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا