تماشا کنید: پنجره انتشار فصل چهارم Stranger Things مشخص شد

ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس نه تنها تریلر جدیدی را به اشتراک گذاشته، بلکه پنجره انتشار فصل چهارم Stranger Things را هم اعلام کرده است.

Stranger Things یک سریال علمی-تخیلی، ترسناک و درام است که نخستین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد و نه تنها نظر مثبت منتقدان را جلب کرد، بلکه طی مدت زمان بسیار کوتاهی توانست مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. نتفلیکس که از نتیجه کار ضایت داشت، با ساخت فصل دوم و پس از آن، فصل سوم موافقت کرد. این فصل‌ها به ترتیب در اکتبر ۲۰۱۷ و جولای ۲۰۱۹ منتشر شدند. در شرایطی که طرفداران انتظار داشتند فصل چهارم طی مدت زمان کوتاهی آماده شده و در دسترس قرار بگیرد، ویروس کرونا از طاه رسید و جهان را به تعطیلی کشاند. بدین ترتیب، فرایند تولید با تاخیرهای متعددی مواجه شد تا محصول نهایی بسیار دیرتر از چیزی که انتظار می‌رفت، آماده پخش شود.

طبق اطلاعاتی که تا به این لحظه از فصل منتشر شده Stranger Things، تام هوپر برخلاف گمانه‌زنی‌ها زنده بوده و در زندانی واقع در شبه‌جزیره کامچاتکا اسیر است. انسان‌ها تنها تهدید نیستند و او باید با موارد دیگری هم دست و پنجه نرم کند. در همین حین، یک ترس جدید در ایالات متحده آمریکا در حال پدیدار شدن است؛ ترسی که برای مدت‌ها دفن شده بود. در ضمن، تام هوپر تنها شخصیت قدیمی نیست که در فصل پیش رو بازمی‌گردد. طبق تصاویری که از پشت صحنه تهیه شدند، مخاطبان می‌توانند خود را برای تجدید دیدار با مارتین برنر آماده کنند که یکی از دانشمندان آزمایشگاه هاوکینز بود.

نتفلیکس نه تنها تریلر جدیدی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، بلکه پنجره انتشار فصل چهارم Stranger Things را اعلام کرده است. بر این اساس، قسمت‌های جدید تا تابستان سال ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با ۱۱ خرداد الی ۱ مهر سال ۱۴۰۱) از راه نمی‌رسند. تریلر جدیدی که منتشر شده، بیش از یک دقیقه زمان داشته و نکات قابل‌توجه مهمی را در خود جای داده است. در ثانیه‌های ابتدایی صدای الون را می‌شنویم که در پی مرگ تام هوپر، شهر را به همراه دیگر اعضای خانواده بایرز ترک کرده و به کالیفرنیا نقل مکان کرده است. او در همین بخش فاش می‌کند ۱۸۵روز می‌گذرد. با توجه این جمله، می‌توان گفت اتفاقات فصل چهارم حدودا شش ماه پس از فصل سوم روایت می‌شود.

چیزی که الون به زبان می‌آورد، در واقع جملاتی هستند که در نامه‌اش برای مایک نوشته است. او می‌گوید سرانجام به مدرسه می‌رود و دوستان زیادی پیدا کرده است. هر چند، طبق آنچه در تریلر می‌بینیم هنوز نتوانسته با شرایط مدرسه کنار بیاید. الون همچنین در بخش دیگری از نامه خود تاکید می‌کند با شروع تعطیلات بهاری به ملاقاتش می‌رود. ویدیو در ادامه ریتم تندتری گرفته و تعدادی از صحنه‌های پر زد و خورد را به تصویر می‌کشد؛ برای مثال، در یکی از بخش‌های ویدیو نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا را می‌بینیم که وارد خانه بایرزها می‌شوند. ریشه این اتفاق را باید در فصل‌های پیشین جستجو کرد. اعضای این خانواده رازهایی را کشف کرده‌اند که قطعا دولت نمی‌خواسته هیچ شهروندی از آن‌ها اطلاع داشته باشد.

الون در انتهای فصل سوم قدرت‌های فراطبیعی خود را از دست داده بود. اگرچه مایک به او اطمینان خاطر داد برمی‌گردند، این اتفاق رخ نداده است. نمی‌توان با اطمینان گفت اما تریلر جدیدی که نتفلیکس از فصل چهارم Stranger Things منتشر کرده به دستیابی دوباره الون به قدرت‌هایش اشاره دارد. در ضمن، سرویس استریم آمریکایی قول داده تا پیش از پخش فصل جدید چهار تیزر تریلر دیگر را منتشر خواهد کرد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل چهارم چیزهای عجیب و غریب در قالب ۹ قسمت منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا