#مهسا_امینی

تریلر Stranger Things 4 از اتفاقات آزمایشگاه Hawkins و بازگشت Dr. Brenner می‌گوید

پس از ماه‌ها انتظار Stranger Things به Netflix باز می‌گردد

بعد از مدت‌ها انتظار و تاخیر فصل چهارم سریال Stranger Things بالاخره به نتفلیکس باز‌می‌گردد. بر اساس ویدویی توسط نتفلیکس تحت عنوان تریلر Stranger Things 4 منتشر شده دکتر برنر (Dr Brenner) به سریال بازمی‌گردد و در این فصل اطلاعات بیشتری در رابطه با یازده (Eleven) و خواهر و برادرانش فاش می‌شود.

پس از موفقیت چشم گیر سریال Stranger Things در سال ۲۰۱۶ این فرنچایز در مدت کوتاهی به یکی از موفق‌ترین سریال‌های نتفلیکس تبدیل شده و نامزد جوایز بسیار زیادی شد. بر همین اساس فصل‌های دوم و سوم این مجموعه نیز توسط نتفلیکس ساخته شد و هر فصل از فصل قبل موفق‌تر عمل کرد.

تولید Stranger Things 4 مانند دیگر آثار سینما و تلویزیون هالیوود به علت همه گیری ویروس کرونا با مشکلاتی مواجه شد که پخش فصل چهارم این مجموعه را به تاخییر انداخت و طرفداران را بسیار مایوس کرد. با این حال این وقفه فرصت مناسبی بود برای برادران دافر (Duffer brothers) تا بیشتر از پیش روی فیلم نامه فصل چهار کار کرده و متن فیلم نامه را به پایان برسانند.

عوامل پشت صحنه و بازیگران مجموعه به محل فیلم برداری بازگشته‌اند و مشغول به کار شده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد که هنوز تا زمان انتشار فصل چهار زمان زیادی باقی مانده است. به احتمال زیاد فصل چهارم تا سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد و روند ساخت این فصل نسبت به فصول پیشین بسیار کندتر پیش می‌رود. علی رغم این مشکلات بازیگران Stranger Things اعلام کرده‌اند که فصل چهارم ترسناک‌ترین و جذاب‌ترین فصل فرنچایز خواهد بود. با توجه به پایان شگفت انگیز فصل سوم، سوال‌ها و معماهایی که بی پاسخ ماند، طرفداران به شدت مشتاق انتشار فصل جدید هستند و هر خبری که در این رابطه منتشر شود را به دقت بررسی می‌کنند.

نتفلیکس با انتشار یک تریلر مرموز از فصل چهارم تصاویری را از Stranger Things4  به اشتراک گذاشت. به نظر می‌رسد فصل چهارم به گذشته رفته و اتفاقات آزمایشگاه را بررسی می‌کند. این ویدیو طرفداران را به آزمایشگاه هاوکینز (Hawkins) برده، زمانی که هنوز یازده و خواهران و برادران او تحت آزمایش‌های گوناگون بودند. در این تریلر نمای تاریکی را مشاهه می‌کنیم که در آن دکتر برنر با یازده صحبت می‌کند و یازده چشمانش هنوز بسته است. 

اگرچه تریلر پخش شده، چیزی که طرفداران انتظارش را می‌کشیدند نبود؛ با این حال این ویدیو طرفداران را به اتفاقات آینده این مجموعه بسیار امیدوار کرد. علی رغم اینکه هنوز هیچ تاریخ انتشار رسمی برای این مجموعه اعلام نشده است اما پخش این تریلر می‌تواند به این معنی باشد که شاید شرایط آنگونه که بازیگران عنوان می‌کنند نیست و فصل چهار پس از گذشت دوسال از پخش فصل سوم در پایان سال پخش شود.

در گذشته Stranger Things شخصی به نام Eight AKA Kali، یکی از افراد تحت آزمایش در آزمایشگاه را معرفی کرده بود. با این حال مشخص نیست که در آینده و در Stranger Things 4 افراد بیشتری معرفی می‌شوند یا خیر. اما نمایش تاثیرات آزمایش‌های هاوکینز و قدرت‌های فرا انسانی آزمایش شدگان بسیار بیننده‌های این مجموعه را تحت تاثیر قرار خواهد داد و بررسی گذشته الون می‌تواند در این رابطه به ما سرنخ‌هایی بدهد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا