تماشا کنید: از تیزر جدید فیلم چهارم Stranger Things به همراه تاریخ انتشار رونمایی شد

فعلا منتظر فصل چهارم نباشید

نتفلیکس اخیرا یک تیزر ۳۰ ثانیه‌ای جدید از فصل چهارم Stranger Things به همراه تاریخ انتشار آن منتشر کرد. بر این اساس به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها نباید منتظر انتشار این سریال فراطبیعی محبوب باشیم.

در تیزر جدید شاهد صحنه‌های به‌یادماندنی از فصل‌های گذشته در کنار نگاه کوتاهی به صحنه‌های فصل جدید هستیم. این صحنه‌ها هیولای جدید، هارپر در ظاهری کاملا متفاوت، یک برج ساعت مرموز و ظاهر جدید الون را نشان می‌دهد.

اولین تریلر فصل چهارم سریال Stranger Things در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ منتشر و از روی بازگشت جیم هاپر پس از اتفاقات فصل سوم تمرکز داشت. دومین تریلر نیز چندی پیش و در ماه مه منتشر شد و به بازگشت دکتر مارتین برنز با بازی متیو موداین (Matthew Modine) اشاره کرد.

پس از اینکه در فصل سوم شاهد نابودی آزمایشگاه اتحاد جماهیر شوروی و بستن دروازه‌ی جهان دیگر توسط الون بودیم، جویس پس به دنبال اتفاقات تلخ پیش آمده به همراه دو پسر خود (چارلی و نوآ) و الون، هاوکینز را ترک کرده تا همگی زندگی جدیدی را شروع کنند. با این حال در آخرین صحنه شاهد تغییر مکان جغرافیایی سریال بودیم؛ جایی که در قسمت شرقی اتحاد جماهیر شوروی، سربازان یکی از زندانی‌ها را به عنوان غذا به دموگورگن می‌دهند.

سازندگان سریال در مصاحبه‌ی سال گذشته‌ی خود اعلام داشتند که در فصل چهارم یک وحشت جدید، چیزی که مد‌ت‌ها دفن شده بود و همه چیز را به هم مرتبط می‌کند بالاخره راهی برای نشان دادن خودش پیدا کرده است. همچنین طبق گفته‌ی سازنده‌ها فصل چهارم سریال Stranger Things قرار است بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین فصل تمامی مجموعه باشد و این موضوع انتظار را برای طرفداران سخت اما در عین حال هیجان‌انگیز کرده است.

حال در جدیدترین تیزر منتشر شده از فصل چهارم Stranger Things بالاخره تاریخ انتشار دنباله‌ی این برنامه‌ی تلویزیونی مورد انتظار رونمایی شد. بر این اساس در سال ۲۰۲۱ خبری از فصل چهارم نبوده و این برنامه برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است. لازم به ذکر است که فصل سوم این سریال در سال ۲۰۱۹ روی آنتن رفت.

این تاخیر دو سال و نیمه تا حدودی به تاثیر جهانی شیوع ویروس کرونا برمی‌گردد. درست یک ماه پس از شروع فیلم‌برداری فصل چهارم سریال چیزهای عجیب در فوریه‌ی ۲۰۲۰، روند توسعه به دلیل تشدید شرایط کووید-۱۹ با تعلیق مواجه شد.

نظر شما چیست؟‌ به نظرتان فصل چهارم پتانسیل این را دارد که به بهترین فصل سریال تبدیل شود و وحشت را آن‌طور که باید به مخاطبان منتقل کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا