بنیانگذاران اپل در بازی Marvel’s Spider-Man حضور پیدا کردند

ایستر اگی دیگر!

بنیانگذاران اپل در بازی Marvel’s Spider-Man حضور پیدا کردند گلناز کیانی ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی Marvel's Spider-Man

اخیرا یکی از طرفداران بازی Marvel’s Spider-Man در فضای مجازی به یک مورد عجیب در بازی اشاره کرده است که در آن دو تن از بنیانگذاران شرکت اپل دیده می‌شوند.  

بازی مرد عنکبوتی مارول به عنوان یکی از بازی‌های فوق‌العاده در زمینه طراحی گرافیکی و گیم پلی شناخته می‌شود. سازندگان این بازی بسیار به جزئیات دقت کرده‌اند و ایستر اگ‌های (Easter Egg) زیادی را در آن پنهان کرده‌اند. یکی از این ایستر اگ‌ها نیز اخیرا در فضای مجازی پر بازدید شده است.

پس از انتشار در سال 2018، این بازی به موفقیت بزرگی برای شرکت سازنده آن اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) تبدیل شد. با اینکه مرد عنکبوتی همیشه جزو محبوب‌ترین ابرقهرمانان دنیای مارول و سینما بوده است بازی‌های ویدیویی ساخته شده بر اساس این شخصیت گاها به دلیل کمبود کیفیت به محبوبیت مورد نظر نرسیده‌اند. به همین دلیل شرکت‌های سازنده این دسته از بازی‌ها همواره سعی می‌کنند تا کیفیت و جزئیات را بیشتر کنند. اینسامنیاک گیمز نیز تلاش‌های زیادی در اینباره کرد و شمار بسیاری از مشکلات نسخه‌های قبلی از جمله چرخش وب‌های مرد عنکبوتی را برطرف کرد. این شرکت حتی برای جالب‌تر شدن بازی ایستر اگ‌های مختلفی را در آن پنهان کرد تا طرفداران را هر از گاهی شگفت زده کند.

در یکی از این ایستر اگ‌ها که به تازگی کشف شده به نظر می‌رسد که استیو جابز (Steve Jobs) و استیو وزنیاک (Steve Wozniak)، دو نفر از بنیانگذاران شرکت پل، در صفحه اصلی یک روزنامه باشند. تصویری که در شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) منتشر شد یک عکس قدیمی از دو شخصیت نورمن آزبورن (Norman Osborn) و اتو اکتاویوس (Otto Octavius) بود که آن‌ها را در ژستی خاص نشان می‌داد. ژستی که دقیقاً مانند تصویری از استیو جابز و استیو وزنیاک در روزهای ابتدایی شکل‌گیری شرکت اپل بود.

طرفداران هنوز در حال یافتن اسرار جدیدتری از نسخه 2018 هستند. اما این موارد تنها چیزهایی نیستند که بازیکنان را درگیر خود نگه داشته‌اند. مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، مرد عنکبوتی مارول در جامعه مودهای اختصاصی قرار دارد که همچنان به اضافه کردن محتوای جدید به این عنوان ادامه می‌دهند. یکی از طرفداران حتی نسخه ویلم دفو (Willem Dafoe) از شخصیت نورمن آزبورن را به مرد عنکبوتی مارول اضافه کرد و تصویر مورد علاقه طرفداران از فیلم‌ها را بازسازی کرد.

قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man اخیراً تیزر جدیدی دریافت کرده است که خبر از آن دارد که ممکن است بازاریابی برای این عنوان در حال افزایش باشد. جزئیات و اخبار در مورد دنباله این بازی تا کنون پراکنده بوده است، اما این موضوع باعث نشده است که طرفداران حدس و گمان در مورد محتوای بازی را متوقف کنند. تا اینجای کار دو افزوده Kraven The Hunter و Venom به لیست شخصیت‌های ضد قهرمان بازی اضافه شده‌اند و طرفداران را هیجان زده کرده‌اند. تیم مورد انتظار پیتر پارکر و مایلز مورالس نیز یکی از نقاط قوت فروش بازی است که در نسخه اصلی و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

Marvel’s Spider-Man هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ شما چند مورد از این ایستر اگ‌ها را تا به حال پیدا کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا