فضای مورد نیاز بازی Starfield مشخص شد

یکی از سنگین‌ترین بازی‌ها

فضای مورد نیاز بازی Starfield مشخص شد عرفان بدری ۰ ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
فضای مورد نیاز بازی Starfield

فضای مورد نیاز بازی Starfield به تازگی مشخص شده است. اخیرا پیش‌بارگذاری این عنوان مورد انتظار برای کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی در ویندوز استور (Windows Store) آغاز شده، هر چند کاربران استیم (Steam) باید چند روز بیشتر منتظر بمانند.

بازی Starfield ساخته جدید شرکت بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) و اولین مجموعه تازه این کمپانی در ۲۵ سال اخیر یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ است که فاصله خیلی زیادی تا عرضه آن نداریم. حالا به تازگی پیش‌بارگذاری این عنوان شروع شده و از همین طریق بازیکنان توانسته‌اند تا فضای مورد نیاز بازی Starfield را متوجه شوند.

از حالا تمام کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری، ایکس‌باکس سری ایکس و افرادی که در ویندوز استور برای رایانه‌های شخصی بازی Starfield را پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند آن را دانلود کنند. البته افرادی که در استیم این عنوان را پیش‌خرید کرده‌اند، باید برای دانلود آن تا تاریخ ۳۰ آگوست (۸ شهریور) منتظر بمانند.

این طور که به نظر می‌رسد، بازی Starfield در رایانه‌های شخصی نسبت به چیزی که قبلا گفته شده بود، به فضای مورد نیاز بیشتری روی هارد احتیاج دارد، زیرا در ایکس‌باکس استور حجم بازی ۱۳۹.۸۴ گیگابایت ذکر شده است. این در حالیست که در استیم آمده بازی Starfield به ۱۲۵ گیگابایت فضای خالی احتیاج دارد. همچنین به احتمال زیاد این عنوان در روز عرضه خود یک به‌روزرسان روز اول دریافت خواهد کرد که می‌تواند حجم بازی را حتی بیشتر از قبل کند.

بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان در روز اول عرضه خود، از طریق سرویس گیم پس (Game Pass) در دسترس خواهد بود و اگر که مشترک آن باشید، می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی آن را تجربه کند. همچنین اگر نسخه Premium این عنوان را خریداری کنید، می‌توانید زودتر و از تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۰ شهریور ۱۴۰۲) تجربه آن را آغاز کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا