نویسنده‌ی فیلم جنگ ستارگان از پروژه‌ی بعدی خود می‌گوید

یک فیلم بزرگ در راه است

نویسنده‌ی جنگ ستارگان

نویسنده‌ی فیلم Rogue One: A Star Wars Story، گری ویتا، در توییت اخیرش به‌طور مختصر از پروژه‌ی بعدی خود می‌گوید.

روز ۲۱ تیر (مصادف با ۱۱ ژوئیه)، گری ویتا در حساب رسمی خود پستی منتشر کرد و از فروش یک فیلم خبر داد. این نویسنده‌ی مشهور انگلیسی در حال حاضر اجرا کننده‌ برنامه‌ی Animal Talking شمرده می‌شود و نویسندگی فیلم Rogue One: A Star Wars Story، از سری فرنچایز جنگ ستارگان، را هم برعهده داشته است. از دیگر آثار او می‌توان به فیلم The Book of Eli (محصول سال ۲۰۱۰) و فیلم After Earth (محصول سال ۲۰۱۳) اشاره کرد. ویتا همچنین در پروژه‌های The Walking Dead: The Game ،The Walking Dead: 400 Days و The Walking Dead: The Final Season به‌عنوان نویسنده حاضر بوده است.

توییتی که گری ویتا منتشر کرده از فروش یک فیلم توسط این نویسنده‌ی شناخته شده خبر می‌دهد اما محتوا و شرکتی که آن را خریداری کرده، اعلام نشده است. او در توییت خود گفته نمی‌تواند توضیح بیشتری بدهد اما این فیلم یک پروژه‌ی بسیار بزرگ به حساب می‌آید و او امیدوار است تا به‌زودی بتواند درمورد آن صحبت کند.

لازم به ذکر است که گری ویتا نویسندگی چهار قسمت از انیمیشن Star Wars Rebels را برعهده داشته و نویسنده‌ی ارشد اثر مورد انتظار اسکوئر انیکس، Project Athia، هم شمرده می‌شود. گفته می‌شود این بازی هم‌اکنون در مرحله‌ی توسعه قرار دارد و Luminous Productions هم در این پروژه همکاری می‌کند. هنوز تاریخ عرضه‌ی این بازی مشخص نشده اما طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی قرار است برای کنسول نسل بعدی سونی یعنی پلی‌استیشن 5 منتشر شود.

هنوز نمی‌دانیم پروژه‌ی جدید نویسنده‌ی جنگ ستارگان بر اساس یک فرنچایز مرجع نوشته شده یا جهانی تازه توسط او خلق شده است. تنها می‌دانیم این فیلم به‌زودی سر و صدای زیادی به‌پا خواهد کرد و یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های این نویسنده‌ی انگلیسی محسوب خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا