#مهسا_امینی

پنجره انتشار سریال Star Wars: Ahsoka احتمالا مشخص شده است

انتظاری که حالا حالاها ادامه دارد

پنجره انتشار سریال Star Wars: Ahsoka

به لطف اطلاعاتی که اخیرا روی خروجی وب سایت Production Weekly قرار گرفته، پنجره انتشار سریال Star Wars: Ahsoka لو رفته است.

آسوکا تانو یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های سریال‌های انیمیشنی جنگ ستارگان به شمار می‌رود. او نخستین بار در Star Wars: The Clone Wars معرفی شد و سپس در آثار دیگر حضور یافت. آسوکا یک پادوان بوده که تحت نظر آناکین اسکای واکر آموزش می‌دید تا یک جدای شود. البته طی اتفاقاتی از فرقه جدای‌ها جدا شده و در سیر متفاوتی قدم می‌گذاشت. نکته جالب اینجا است که آسوکا در ابتدا بازخوردهای منفی‌ای را از سوی مخاطبان دریافت کرد و به مرور زمان توانست توجه آن‌ها را جلب کند. اشلی اکشتاین (Ashley Eckstein) صداپیشه آسوکا از قوس شخصیتی او اطلاع کامل داشت. به همین دلیل، از طرفداران درخواست کرده بود به کاراکتر مزبور زمان داده و سپس درباره‌اش نظر بدهند.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از فیلمنامه‌های Star Wars: Ahsoka در دسترس نیست. البته یکی از افشاگرها مدعی شده داستان پس از Star Wars Rebels جریان داشته و آسوکا را در حالی به تصویر می‌کشد که دنبال آدمیرال ثراون و ازرا بریجر است. آدمیرال ثراون یک آنتاگونیست بوده و بریجر هم یک پادوان است که رهبری گروهی از مبارزان را در نبرد علیه امپراتوری کهکشانی بر عهده داشت. به غیر از این، وب سایت The Hollywood Reporter اخیرا تایید کرد آناکین اسکای واکر با نقش‌آفرینی هیدن کریستنسن (Hayden Christensen) در سریال مزبور باز می‌گردد. طرفداران جنگ ستارگان همچنین احتمال می‌دهند اوبی وان کنوبی با نقش‌آفرینی ایوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) هم در سریال حضور داشته باشد.

وب سایت Productuion Weekly اخیرا به‌روزرسانی شده و حالا اطلاعاتی را شامل می‌شود که پنجره انتشار سریال Star Wars: Ahsoka را لو می‌دهد. با توجه به متن، دست‌اندرکاران قصد دارند پروژه را در ماه مارس ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با ۱۰ اسفند سال ۱۴۰۰ الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۱) جلوی دوربین برده و احتمالا روند ضبط صحنه‌ها در پاییز ۲۰۲۲ به انتها می‌رسد. در ادامه هم فاش شده سرویس استریم دیزنی پلاس می‌خواهد سریال جدید جنگ ستارگان را در بهار ۲۰۲۳ میلادی (مصادف با ۲۹ اسفند سال ۱۴۰۱ الی ۳۱ خرداد سال ۱۴۰۲) در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. در صورتی که این اطلاعات صحیح باشند، سرویس استریم دیزنی می‌خواهد The Book of Boba Fett، فصل سوم The Mandalorian و Obi-Wan Kenobi را منتشر کرده و سپس تمرکزش را روی سریال اختصاصی آسوکا قرار دهد.

در حال حاضر اطلاعات دیگری از فصل نخست Star Wars Ahsoka موجود نبوده و حتی نمی‌دانیم در قالب چند قسمت به تصویر کشیده خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا