اولین تصاویر پشت صحنه Obi-Wan Kenobi منتشر شد؛ اقدام جالب سازندگان برای مخفی کردن لباس‌ها

تعداد تصاویر به رقم ۶ می‌رسد

اولین تصاویر پشت صحنه Obi-Wan Kenobi

وب سایت Just Jared که در زمینه فیلم و سریال فعالیت دارد، ساعاتی قبل اولین تصاویر پشت صحنه Obi-Wan Kenobi را به اشتراک گذاشت.

سه‌گانه پیش درآمد جنگ ستارگان که بین سال‌های ۱۹۹۹ الی ۲۰۰۵ میلادی به سینماها آمد، در تکرار دستاوردهای سه‌گانه اصلی موفق نبود. با این حال، نمی‌توان کتمان کرد حضور ایوان مک‌گروگر (Ewan McGregor) در میان بازیگران اصلی یکی از بهترین تصمیمات دست‌اندرکاران بوده است. او نقش اوبی-وان کنوبی را جلوی دوربین ایفا کرد و به واسطه عملکرد کم‌نقص خود، به محبوبیت بالایی دست یافت. طرفداران فرنچایز طی سال‌های بعد امیدوار بودند مک‌گروگر را بار دیگر به عنوان کنوبی جلوی دوربین ببینند. به خصوص اینکه صحبت‌هایی پیرامون ساخت یک فیلم سینمایی با محوریت این شخصیت انجام شده بود.

پس از اینکه راه‌اندازی دیزنی پلاس قطعی شد، والت دیزنی تصمیم گرفت آثار اختصاصی متعددی را برای آن بسازد. در همین راستا، فیلم سینمایی اوبی-وان کنوبی به یک سریال تبدیل و خبر ساخت رسما در سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام شد. دبورا چاو (Deborah Chow) که برخی از قسمت‌های فصل اول The Mandalorian را جلوی دوربین برده بود، تمامی قسمت‌های سریال اوبی- وان کنوبی را کارگردانی می‌کند. در ضمن، داستان بین Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith و Star Wars: Episode IV – A New Hope جریان داشته و کنوبی را در حالی به تصویر می‌کشد که مشغول محافظت از لوک اسکای‌واکر است.

وب سایت Just Jared چندی پیش اولین تصاویر پشت صحنه Obi-Wan Kenobi را منتشر کرد. تعداد تصاویر به رقم شش رسیده و هیچ کدام به حین فیلمبرداری تعلق ندارد. با این حال، می‌توان بازیگران را دید که لباس‌های مربوط به سریال را به تن کرده‌اند. نکته جالب، عبای مشکی رنگی است که تمامی بازیگران از آن استفاده می‌کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، لوکاس‌فیلم مطمئن بود عکاسان سر صحنه حاضر می‌شوند. از همین رو، عبای مشکی رنگی را تدارک دید تا تصویری از لباس‌های اصلی ثبت نشود. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

علی‌رغم عباهایی که بازیگران Obi-Wan Kenobi به تن کرده‌اند، لباس‌های استورم‌تروپرها در برخی از عکس‌ها قابل‌مشاهده است اما چنین چیزی را نمی‌توان در قبال ایوان مک‌گروگر گفت. در ضمن، نخستین باری نیست که شرکت‌های زیرمجموعه والت دیزنی از چنین روشی برای مخفی کردن جزئیات بهره می‌برند. جولیا لوئیس-درایفس (Julia Louis-Dreyfus) یکی از بازیگران The Falcon And The Winter Soldier است. او چندی پیش فاش کرده بود به منظور لو نرفتن حضورش در لیست بازیگران، روزهای فیلمبرداری باید عباهای مشکی رنگ را به تن می‌کرد و صورتش را می‌پوشاند تا کسی او را نبیند.

لوکاس‌فیلم اواسط فروردین سال جاری لیست بازیگران اصلی سریال اوبی-وان کنوبی را منتشر کرد. با توجه به لیست، ایوان مک‌گروگر و هایدن کریسنتن (Hayden Christensen) تنها بازیگران قدیمی نیستند که برای ایفای نقش‌های بازمی‌گردند. جوئل ادگرتون (Joel Edgerton) و بانی پیس (Bonnie Piesse) بار دیگر به عنوان عمو و زن عموی لوک اسکای‌وار جلوی دوربین می‌آیند. از چهره‌های جدید هم می‌توان کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani)، ایندیرا وارما (Indira Varma) و روپرت فرند (Rupert Friend) را نام برد.

در انتها، لازم به ذکر است لوکاس‌فیلم یا سرویس استریم دیزنی پلاس تا به این لحظه هیچ صحبتی از تاریخ انتشار سریال Obi-Wan Kenobi به میان نیاورده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا