#مهسا_امینی

فیلمنامه‌ی سریال اختصاصی Ahsoka Tano حول محور چه داستانی می‌چرخد؟

این اثر احتمالا دنباله‌ای برای Star Wars Rebels خواهد بود

فیلمنامه‌ی سریال اختصاصی Ahsoka Tano

کانال یوتیوب Kessel Run Transmissions با انتشار یک آیتم ویدیویی اطلاعات اولیه را از فیلمنامه‌ی سریال اختصاصی Ahsoka Tano فاش کرده است.

آسوکا تانو، یکی از شخصیت‌های محبوب فرنچایز جنگ ستارگان به شمار می‌رود. او نخستین بار در Star Wars: The Clone Wars حاضر شد و سپس در Star Wars Rebels حضور یافت تا ادامه‌ی ماجراجویی‌هایش به تصویر کشیده شود؛ شخصیتی که در ابتدا پادوان آناکین اسکای‌واکر بود اما طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد راه خود را از فرقه‌ی جدای جدا کند. با در نظر گرفتن میزان محبوبیت آسوکا در میان طرفداران، پیش‌بینی می‌شد او سرانجام به دنیای لایو اکشن بیاید. این اتفاق نهایتا در قسمت سیزدهم The Mandalorian رخ داد. روزاریو داوسون (Rosario Dawson) که از سال‌ها قبل خواهان ایفای نقش بود، به عنوان آسوکا جلوی دوربین ظاهر شد.

با گذشت مدتی از پخش قسمت سیزدهم The Mandalorian، شایعه‌ها به حقیقت تبدیل شده و والت دیزنی از ساخت سریال اختصاصی Ahsoka Tano خبر دادند. شرکت آمریکایی اطلاعات خاصی را از فیلمنامه به اشتراک نگذاشت و تنها اعلام کرد داستان در دنیای The Mandalorian و Rangers of the New Republic جریان دارد. دیزنی همچنین تاکید داشت دیو فیلونی (Dave Filoni) و جان فاورو (Jon Favreau) به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی روی روند ساخت نظارت خواهند داشت. سریال اختصاصی آسوکا نخستین همکاری‌شان نیست. این دو قبلا به صورت مشترک روی سریال مندلورین کار کرده بودند.

کانال یوتیوب Kessel Run Transmissions با انتشار یک آیتم ویدیویی جزئیات اولیه را از فیلمنامه‌ی سریال اختصاصی Ahsoka Tano فاش کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد، آسوکا در جریان سریال دنبال گرند آدمیرال ثراون و ازرا بریجر می‌گردد. اگر Star Wars Rebels را تماشا کرده باشید، باید بدانید آدمیرال ثراون یکی از آنتاگونیست‌‎های اصلی این سریال بود. بریجر هم یک پادوان است که رهبری گروهی از انقلابیون را به منظور مقابله با امپراتوری کهکشانی بر عهده داشت. ازرا آخرین بار در حالی به تصویر کشیده شد که سوار سفینه‌ی ثراون است. در ضمن، صاحب کانال Kessel Run Transmissions مدعی شد آسوکا در جریان ماجراجویی خود توسط سبین رن همراهی می‌شود.

اطلاعات تازه‌ای که مدیر کانال یوتیوبی Kessel Run Transmissions به اشتراک گذاشته به همین موارد ختم نمی‌شود. او مدعی شده دیو فیلونی و جان فارو از فیلمنامه‌هایی استفاده می‌کنند که قرار بود برای ساخت دنباله‌ی Star Wars Rebels مورد استفاده قرار بگیرند. او همچنین گفت زمانی که تصمیم گرفته شد این اثر یک لایو اکشن باشد، پروژه مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذاشت و فیلمنامه‌ی تعدادی از قسمت‌ها تکمیل شده بود. صاحب Kessel Run Transmissions در ادامه گفت گرند آدمیرال ثراون و ازرا بریجر در آینده سریال اختصاصی خود را دریافت خواهند کرد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی وجود ندارد که ادعاهای سازنده‌ی ویدیو را رد کند اما احتمال اینکه آسوکا تانو دنبال گرند آدمیرال ثراون و ازرا بریجر باشد زیاد است.

اگر قسمت سیزدهم The Mandalorian را به یاد داشته باشید، آسوکا تانو دنبال اطلاعاتی از محل تقریبی گرند آدمیرال ثراون بود. در انتها، لازم به ذکر است تمامی این موارد شایعه بوده و بهتر است تا انتشار اطلاعات رسمی منتظر بمانید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا