#مهسا_امینی

فن‌آرت فصل سوم The Mandalorian به نبرد مندلورین و کاتان اشاره دارد

نبردی که همه انتظارش را می‌کشند

فن‌آرت فصل سوم The Mandalorian

یکی از پیج‌های اینستاگرام چندی پیش فن‌آرت فصل سوم The Mandalorian را به اشتراک گذاشت که به نبرد مندلورین و کاتان اشاره دارد.

در صورت عدم تماشای فصل دوم، از خواندن مطلب خودداری کنید: The Mandalorian، نخستین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان به شمار می‌رود که فصل اول آن نوامبر سال ۲۰۱۹ و فصل دوم آن هم اکتبر سال گذشته‌ی میلادی از طریق دیزنی پلاس در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. داستان درباره‌ی یک جایزه‌بگیر به نام مندلورین است که باید کودکی خاص را به نیروهای امپراتوری تحویل دهد اما بنا به دلایلی از این کار سر می‌زند؛ اقدامی که باعث می‌شود به یک فراری تبدیل شده و تحت تعقیب قرار بگیرد. از بازیگران حاضر در این اثر می‌توان پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، جینا کارانو (Gina Carano)، کارل ویترز (Carl Weathers) و جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) را نام برد.

شرایط در جریان فصل دوم به گونه‌ای پیش رفت که گروگو در اختیار ماف گیدین قرار گرفت. مندلورین به تنهایی نمی‌توانست بیبی یودا را پس بگیرد. از همین رو، به سراغ شخصیت‌هایی رفت که طی قسمت‌های قبل با آن‌ها ملاقات کرده بود. او به همراه دوستان خود به سفینه‌ی ماف گیدین نفوذ کرد و نهایتا به مبارزه با آنتاگونیست داستان پرداخت. در پایان نبرد، دین جارین نه تنها گروگو را پس گرفت، بلکه موفق شد دارک‌سیبر را به دست بیاورد. وقتی شخصیت اصلی خواست شمشیر را به بو-کاتان کرایز بدهد، او نپذیرفت. رهبر نایت آولز فاش کرد نمی‌تواند شمشیر را بپذیرد و طبق سنت‌ها، باید به نبرد با مندلورین بپردازد؛ اتفاقی که قرار است در جریان فصل سوم به تصویر کشیده شود.

یکی از پیج‌های اینستاگرام اخیرا فن‌آرت فصل سوم The Mandalorian را به اشتراک گذاشت که به نبرد مندلورین و کاتان اشاره دارد. بو-کاتان کرایز در سمت راست و مندلورین هم در سمت پچ تصویر دیده می‌شود. اگرچه دین جارین مهارت قابل‌توجهی در مبارزات دارد اما رهبر نایت آولز حریف سرسختی خواهد بود. جدا از استعداد بالایش در نبردهای تن به تن، بو-کاتان مصمم است که دارک‌سیبر را به دست آورده و حکومت مندلورین را بار دیگر در سیاره‌شان برپا کند. در ادامه می‌توانید فن‌ارت مورد بحث را مشاهده کنید:

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان فصل سوم The Mandalorian منتشر نشده است اما با توجه به اتفاقاتی که در پایان فصل دوم رخ داد می‌توان حدس‌هایی زد. لوک اسکای‌واکر وظیفه‌ی نگهداری از گروگو را بر عهده گرفت. با این حال، بازگشت بیبی یودا در جریان قسمت‌های جدید قطعی است. به هر حال، او یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت سریال به شمار  رفته و حذف کامل آن می‌تواند به دریافت بازخوردهای منفی از سوی مخاطبان منجر شود. در ضمن، فصل سوم احتمالا در سال ۲۰۲۲ میلادی پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا