برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ساخت سریال اختصاصی بوبا فت به نام The Book of Boba Fett تایید شد

مندلورینی دیگر به دنیای تلویزیون خواهد آمد

ساخت سریال اختصاصی بوبا فت به نام The Book of Boba Fett تایید شد ۰ ۰۲ دی ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال The Book of Boba Fett

همانطور که در پایان آخرین قسمت از فصل دوم The Mandalorian شاهد بودیم، سریال اختصاصی بوبا فت (Boba Fett) به نام The Book of Boba Fett تایید شد.

جمعه‌ی هفته‌ی گذشته، فصل دوم سریال The Mandalorian با بازخوردهای بسیار مثبت منتقدان و طرفداران به پایان رسید؛ سریالی که پس از عملکرد ضعیف فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker، ناجی استار وارز (Star Wars) شد و روحی دوباره در این فرنچایز دمید. فصل دوم این سریال موفق شد در «نقد فصل دوم سریال The Mandalorian – مندلورین» امتیاز ۱۰/۱۰ را دریافت کند. پس از تیتراژ پایانی آخرین قسمت این سریال شاهد بودیم که سرانجام پس از شایعات فراوان، از سریال اختصاصی شخصیت بوبا فت رونمایی شد.

بوبا فت یکی از برجسته‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای استار وارز است. در واقع این شخصیت یک کلون بدون تغییر و خالص از کد ژنتیکی جنگو فت (Jango Fett) است که توسط این مندلورین به عنوان پسر خود نگه داشته شد و پرورش یافت. بازگشت بوبا فت در این ۳۶ سال که از زمان مرگ او در Star Wars: Return of the Jedi می‌گذرد، تنها منحصر به دنیای لجندز (Legends) استار وارز می‌شد و جایی در میان خطوط داستانی کنون (Canon) نداشت. کنون تاریخ رسمی جنگ ستارگان و لجندز، تولیدات فرعی و غیررسمی این فرنچایز است. فصل دوم سریال The Mandalorian مرز بین کنون و لجندز را تا حدودی کم‌رنگ‌تر کرد و بسیاری از خطوط داستانی لجندز را وارد کنون کرد؛ اتفاقی که با واکنش‌های خوب طرفداران استار وارز همراه بود.

پس از رونمایی از سریال The Book of Boba Fett در پایان فصل دوم The Mandalorian، ساعاتی قبل، دیزنی (Disney) سرانجام اطلاعات بیشتری از این سریال منتشر کرد. با استناد به مصاحبه‌ی جان فاورو (John Favreau)، سریال The Book of Boba Fett قرار است توسط او، دیو فیلونی (Dave Filoni) و رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) ساخته شود. جان فاورو و دیو فیلونی پیش‌تر در خلق سریال The Mandalorian همکاری کردند و این دومین سریال مشترک آن‌ها خواهد بود. رابرت رودریگز نیز که پیش‌تر کارگردانی چپتر ۱۴ سریال The Mandalorian را بر عهده داشت، به این دو در تولید The Book of Boba Fett کمک خواهد کرد. سریال اختصاصی بوبا فت که وقایعش همزمان با سریال The Mandalorian روایت خواهد شد، برای پخش در دسامبر سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.

اگر هنوز فصل دوم سریال The Mandalorian را مشاهده نکردید، پیشنهاد می‌کنیم پیش از تماشا، ابتدا به مطالعه‌ی «هر آنچه از فصل دوم سریال The Mandalorian می‌دانیم» بپردازید. همچنین نقد فصل دوم این سریال نیز در وب‌سایت سرگرمی منتشر شد و می‌توانید آن را در «نقد فصل دوم سریال The Mandalorian – مندلورین» مطالعه کنید.

و
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments