1%
  • 0/10

تازه‌ترین تصاویر فصل سوم Star Trek: Discovery نژاد جدیدی از بیگانگان را نشان می‌دهد

این عکس‌ها از قسمت اول تهیه شده‌اند

تازه‌ترین تصاویر فصل سوم Star Trek: Discovery نژاد جدیدی از بیگانگان را نشان می‌دهد ۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تازه‌ترین تصاویر فصل سوم Star Trek: Discovery

تازه‌ترین تصاویر فصل سوم Star Trek: Discovery ساعاتی قبل توسط سرویس CBS All Access در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شدند.

از آن‌جایی که Star Trek Beyond محصول سال ۲۰۱۶ میلادی نتوانسته بود نظر مثبت طرفداران را جلب کند، امید چندانی به Star Trek: Discovery وجود نداشت اما این سریال موفق شد پتانسیل‌های فرنچایز استار ترک در حوزه‌ی تلویزیون را بار دیگر به اثبات برساند. البته بیشتر شدن المان‌های اکشن در مقایسه با سریال‌های قدیمی بازخوردهای منفی عده‌ای از طرفداران پروپاقرص را به همراه داشت اما شرایط با آغاز فصل دوم تا حدودی بیشتر شد؛ روندی که به نظر می‌رسد با فصل سوم ادامه خواهد داشت.

فصل اول به نبرد خاندان کلینگون با سازمان United Federation of Planets ده سال بعد از اتفاقات Star Trek: The Original Series می‌پردازد. مطابق انتظار، تمرکز اصلی روی سفینه‌ی USS Discovery و تلاش‌هایش در راستای پیروزی UFP قرار دارد. فصل دوم حول محور انجام تحقیقات روی هفت سیگنال ناشناخته و همچنین لباس مخصوصی به نام Red Angel می‌چرخد؛ تحقیقاتی که نهایتا باعث سفر خدمه‌ی سفینه به ۹۰۰ سال بعد می‌شود. با توجه به ویدیوها و اطلاعات موجود، ظاهرا UFP به واسطه‌ی یک اتفاق نابود شده است. در نتیجه، شخصیت‌های اصلی داستان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا هر طور شده، سازمان را به حالت قبل بازگردانند.

سرویس CBS All Access با همکاری وب سایت Spoiler TV تازه‌ترین تصاویر فصل سوم Star Trek: Discovery را منتشر کرد. این عکس‌ها ۸ عدد بوده و همگی به قسمت اول تعلق دارند؛ قسمتی که The Hope That is You: Part 1 نامگذاری شده است. اکثر این تصاویر روی شخصیت میشل برن‌هام با نقش‌آفرینی سنیکا مارتین-گرین (Sonequa Martin-Green) و بوکر با نقش‌آفرینی دیوید آجالا (David Ajala) تمرکز دارند. با این حال، یک نژاد جدید از بیگانگان هم در میانشان خودنمایی می‌کند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

با توجه به تصاویر می‌توان گفت قسمت The Hope That is You: Part 1 به میشل برنهام و بوکر پرداخته و تلاش‌های آنان برای عادت کردن به دنیای جدید را نشان می‌دهد. اگرچه دیگر خدمه‌ی سفینه‌ی Discovery، برنهام را در جریان ماجراجویی‌های تازه‌اش همراهی می‌کنند اما ظاهرا چنین اتفاقی را در قسمت اول شاهد نباشیم. احتمالا آن‌ها در بخش‌های جلوتر به شخصیت اصلی قصه ملحق می‌شوند.

الکس کورتزمن (Alex Kurtzman) که نقش مهم و بسزایی در ساخت سریال‌های جدید بر اساس استار ترک داشته، چندی پیش در پادکست TV Top 5 محصول وب سایت The Hollywood Reporter حاضر شد و مصاحبه‌ای انجام داد. او در بخشی از گفتگو فاش کرد آن‌ها حداقل شش سال دیگر برای ساخت سریال بر اساس استار ترک برنامه دارند. کورتزمن در ادامه تاکید داشت برنامه‌ها هنوز قطعی نشده و در حال حاضر تنها حکم یک نقشه‌ی راه برای تصمیم‌گیری را دارند.

در انتها، شایان ذکر است پخش فصل سوم Star Trek: Discovery از امروز در سرویس استریم CBS All Access آغاز می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments