#مهسا_امینی

تماشا کنید: ری‌اکت تام هالند و زندیا به تریلر دوم فیلم Spider-Man 3

هالند که هیجان‌زده است!

طی جدیدترین ویدیو منتشر شده توسط استودیو مارول، اینبار پیش از انتشار تریلر دوم فیلم Spider-Man 3 می‌توانید شاهد واکنش زندیا (Zendaya) و تام هالند (Tom Holland) به آن باشید که در اوج هیجان آن را تماشا می‌کنند!

فیلم Spider-Man: No Way Home اثری است که برای مورد انتظار بودن می‌توان حتی آن را با Avengers: Endgame مقایسه کرد! در واقع به وجود آمدن مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول باعث شده تا فیلم‌ها و سریال‌های MCU به شدت مورد انتظار باشند و در حال حاضر هم مهم‌ترین آن No Way Home خواهد بود؛ چراکه در آن برخلاف Eternals و Shang-Chi عملا به صورت مستقیم به مسئله جهان‌های موازی پرداخته شده و مرد عنکبوتی دوست داشتنی داستان ما با انواع و اقسام ابرشرورهای جهان‌های مختلف رو به رو می‌شود! ابرشرورهایی که از میان آن‌ها می‌توان به جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو (Electro)، آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر اختاپوس و همچنین ویلم دفو (Willem Dafoe) در نقش گرین گابلین اشاره کرد.

حال اگر فیلم‌های قبلی سری مرد عنکبوتی، یعنی سه گانه سم ریمی (Sam Raimi) و همچنین The Amazing Spider-Man را نگاه کرده باشید، قاعدتا می‌دانید که بازگشت این ابرشرورها با بازیگران اصلی چه معنا و مفهومی دارد! این یعنی جهان فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی هم در قالب شاخه‌های مختلف زمانی در دنیای سینمایی مارول قرار داده شده‌اند و در نتیجه هر اتفافی که در آن‌ها افتاده حال به زبان جهان موازی روایت شده و ابرشرورهای مرده آن دوباره بازگشته‌اند. اما این جزئیات اشاره به یک موضوع فوق‌العاده مهم‌تر نیز دارند؛ اگر ابرشرورهای این دو سری مرد عنکبوتی قرار است تا بازگردند، پس احتمالا باید شاهد خود اسپایدرمن هرکدام از این دو خط زمانی هم باشیم، نه؟

این موضوع در حال حاضر یکی از داغ‌ترین‌های حاضر در اخبار سینما است که البته چندین و چند بار توسط تام هالند و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield)، بازیگر سری The Amazing Spider-Man رد شده، اما چنان که پیداست هنوز هم طرفداران حرف آن‌ها را باور نکرده‌اند! به هر حال در گذشته تام هالند برای لو دادن جزئیات فیلم‌ها به شدت معروف بوده و هیچ بعید نیست که شاید واقعا او درباره حضور سه اسپایدرمن در No Way Home دروغ گفته باشد! این در حالی است که اولین تریلر منتشر شده از Spider-Man: No Way Home هیچ نشانه‌ای از دو مرد عنکبوتی دیگر را نداشت، اما آیا تریلر دومی که هالند و زندیا در ویدیو فوق می‌بینند هم فاقد صحنه‌ای با حضور مگوایر یا گارفیلد است؟

تام هالند، جیکوب باتالون (Jacob Batalon) و زندیا بازیگرانی هستند که در ویدیو تازه منتشر شده فوق به تریلر دوم فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان می‌دهند. زندیا کلا حرف خاصی ندارد و صرفا تعجب می‌کند، هالند به یک صحنه اشاره می‌کند که به گفته خود او فیلمبرداری بسیار سختی داشته، اما بتلون در یک صحنه کوتاه می‌گوید که این سکانس حتما طرفداران را دیوانه می‌کند!

به عقیده بسیاری از طرفداران بالاخره ما قرار است تا شاهد دیگر مرد عنکبوتی‌های فیلم‌های مارول در تریلر جدید این اثر سینمایی باشیم، اما حداقل حال که خود بازیگران آن با هیجان به این ویدیو واکنش نشان می‌دهند، می‌توان تا حدودی مطمئن شد که یک اتفاق تازه و عجیب در آن نشان داده خواهد شد که در تریلر اول ندیده بودیم. حال احتمال دارد که این صحنه عجیب و هیجان‌انگیز شکل‌گیری رسمی گروه شش خبیث باشد، می‌تواند حضور ونوم (Venom) و ادی براک (Eddie Brock) بازی تام هاردی (Tom Hardy) باشد، یا اینکه توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به کمک اسپایدرمن تام هالند بیایند!


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا