اولین تصویر از اسپایدرمن تام هالند در اسپایدرورس 2 منتشر شد

اسپایدرمنی که در نسخه نهایی انیمیشن حضور پیدا نکرد

تام هالند در اسپایدرورس 2

در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse شاهد اشاراتی به اسپایدرمن دنیای سینمایی مارول (MCU) با بازی تام هالند (Tom Holland) بودیم، اما خود او در این اثر مولتی‌ورسی حضور پیدا نکرد. اکنون سونی پیکچرز (Sony Pictures) رسما تائيد کرده ابتدا قرار بود اسپایدرمن تام هالند در اسپایدرورس 2 حضور پیدا کند، اما نهایتا او از فیلم حذف شد.

یکی از هیجان‌انگیز شایعات قبل از اکران انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse، شایعه حضور اسپایدرمن‌های تام هالند، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در آن بود. این سه شخصیت پیش از این در فیلم Spider-Man: No Way Home با یکدیگر همکاری داشتند و بازگشت آن‌ها در دنباله Spider-Man: Into the Spider-Verse خبر خوشحال‌کننده‌ای به نظر می‌رسید. اگر چه در نهایت اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به شکلی در این اثر حضور پیدا کردند، اما تام هالند در اسپایدرورس 2 غایب بود و تنها اشاره‌هایی به او شد.

اکنون یک کتاب از تصاویر مفهومی این انیمیشن با نام The Spider-Man: Across the Spider-Verse: The Official Movie Special Book منتشر شده که در یکی از صفحه‌های آن می‌توانید تصویری از حضور اسپایدرمن تام هالند را در این دنباله مشاهده کنید، البته این شخصیت به نسخه نهایی انیمیشن راه پیدا نکرد و در نهایت حذف شد. شما می‌توانید این تصویر را در زیر ببینید:

در زیر نیز می‌توانید نگاه دقیق‌تری به اسپایدرمن تام هالند داشته باشید:

در این تصویر اسپایدرمن تام هالند، لباس ارتقا یافته مشکی و قرمز خودش را در فیلم Spider-Man: Far From Home به تن کرده و به نظر می‌رسد که قرار نبوده حضور بزرگی در Spider-Man: Across the Spider-Verse داشته باشد، بلکه بیشتر مانند Spectacular Spider-Man یا اسپایدرمن مجموعه بازی‌های استودیوی اینسامنیاک (Insomniac) قرار بوده تا یک حضور افتخاری در این داشته باشد.

این طور که شایعه شده، اسپایدرمن‌های تام هالند، توبی مگوایر و اندرو گارفیلد قرار است تا در دنباله این انیمیشن با نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse حضور پیدا کنند و احتمالا نقششان فراتر از یک حضور افتخاری خواهد بود، البته هنوز هیچ چیزی تائید نشده است.

4.1 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا