1%
  • 0/10

جدیدترین ایستراگ های اسپایدرمن توبی مگوایر در انیمیشن Spider-Verse 2 که هیچکس متوجهشان نشده است

کشف ایستراگ‌های جدید همچنان ادامه دارد!

جدیدترین ایستراگ های اسپایدرمن توبی مگوایر در انیمیشن Spider-Verse 2 که هیچکس متوجهشان نشده است ۸ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ مارول کپی لینک

با انتشار نسخه‌های دیجیتالی و بلوری، انیمیشن Spider-Verse 2 باری دیگر با جدیدترین ایستراگ های اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) همه را شگفت‌زده کرده است.

از ایستراگ‌های دنیای سینمایی مارول گرفته تا نکات داستانی و رفرنس‌های کمیکی، دنباله Spider-Man: Across the Spider-Verse بدون شک بهترین ادای احترام به تاریخ هشتاد ساله مارول و شخصیت اسپایدرمن است، چراکه از اولین روز اکرانش در سینماها تا انتشار نسخه‌های دیجیتالی، هر بار با ایستراگ و نکته‌ای جدید مخاطبان را غافلگیر کرده است.

درحالیکه برخی از ایستراگ‌ و نکات انیمیشن مثل پراولر دانولد گلاور (Donald Glover) از دنیای سینمایی مارول یا اسپایدرمن اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) به راحتی قابل کشف هستند، اما پیدا کردن برخی دیگر مستلزم توجه و دقت بیشتری است که تنها با تماشای کیفیت‌های بالاتر مثل 1080p یا 4K HDR امکان پذیر است. یکی از این ایستراگ‌ها در سکانس رویدادهای سرنوشت‌ساز اسپایدر ورس (Canon Event) قابل مشاهده است. وقتی میگل سعی دارد مایلز مورالز را از قوانین مولتی‌ورس آگاه کند، مهمترین لحظات اسپایدرمن توبی مگوایر را به‌نمایش می‌گذارد که یکی از آنها لحظه گزیده شدن توسط عنکبوت رادیو اکتیو شرکت آسکورپ و دیگری لحظه مبارزه‌‌اش با سیمبیوت ونوم در کلیسا است.

درسته که ایستراگ‌های اسپایدرمن‌ توبی مگوایر و اندرو گارفیلد فیلم‌های آرشیوی هستند، اما باز هم دیدن آنها در چنین اثر مولتی‌ورسی بزرگی جذاب و لذت بخش است. با این حال تنها یک سوال باقی می‌ماند؛ آیا اسپایدرمن توبی مگوایر برای شکست دادن اسپات و نجات مولتی‌ورس در فیلم Spider-Man: Beyond the Spider-Verse بازخواهد گشت؟ خوشبختانه حضور افتخاری پراولر لایو اکشن در انیمیشن به خوبی ثابت می‌کند که امکان بازدید اسپایدر گوئن و گروه جدیدش از دنیای لایو اکشن اسپایدرمن توبی به‌منظور کمک گرفتن از او وجود دارد. اگر سونی مخالفتی نداشته باشد، فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) می‌توانند به خلق چنین کراس اوری رویایی دست بزنند، زیرا آنها برخلاف سونی، از در آغوش گرفتن ایده‌های بزرگ هیچ ترس و هراسی ندارند.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse هم اکنون برای تماشا در دو فرمت دیجیتالی و بلوری در دسترس است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments